ПАТ «Львівобленерго» запустило онлайн-сервіс для подачі показників лічильника на своєму сайті, передає прес-служба підприємства.
У ньому можна подати показник, дізнатись скільки потрібно платити за електроенергію, а також перевірити графік планових знеструмлень за своєю адресою.
Нова послуга працює від 5 вересня у тестовому режимі. Потрібно клікнути на відповідний банер зверху стартової сторінки сайту, ввести свій десятизначний код (особовий рахунок) та обрати відповідний пункт.
У меню можна обрати такі пункти:
1. «Подати показник лічильника» – тут можна подати показник Вашого приладу обліку електроенергії. Нагадуєм, що показник слід подавати з 1 по 5 число місяця включно.
2. «Дізнатись скільки до оплати» – тут ви зможете дізнатись скільки Вам нараховано за спожиту електроенергію.
3. «Дізнатись ситуацію з відключенням» – ви отримаєте інформацію про причини відсутності електроенергії за Вашою адресою.
Нова онлайн-послуга послуга може бути поки що недоступною в деяких версіях інтернет-браузерів.
Зазначимо, що десятизначний код (особовий рахунок) можна дізнатись з квитанції про оплату, яку Ви отримуєте в пунктах прийому платежів, в Кол-центрі «Львівобленерго» – 0 800 50 15 68 (цілодобово, безкоштовно), на вашій сторінці «Персонального кабінету» info.loe.lviv.ua або у відповідному районному відділенні електропостачання.
Фото ілюстративне
За темою
- Графік відключення електрики не актуальний до стабілізації ситуації – Львівобленерго
17.11.2022, 16:16
- Україна припинила імпортувати електроенергію з Білорусі
18.11.2021, 13:33
- Білорусь знову повідомила про поставки електрики Україні
06.11.2021, 12:30
- «Укренерго» пояснило закупівлю електроенергії з Білорусі
03.11.2021, 09:40
- Кабмін знизив тариф на електроенергію для населення
11.08.2021, 14:23
Обговорення
Львів
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні