29.07.2018, 10:10

У львівські дитсадочки закуповують нові меблі

На обновки планують витратити понад 4,5 млн грн.

Відділ освіти Шевченківського та Залізничного районів уже придбав дитячі шафки у роздягальні, меблеві стінки, стелажі для іграшок, шафи для посібників на загальну суму 643,5 тис грн. Їх мають доставити у садочки до початку навчального року, повідомляє Zaxid.net.

Також садочки цих районів отримають 73 одноярусні дитячі ліжка, 89 двоярусних та 4 триярусні ліжка, дитячі стільці, лавки та столи різної конфігурації на загальну суму 1,129 млн грн. Їх також мають транспортувати у садочки до 1 вересня 2018 року.

Відділ освіти Галицького та Франківського районів планує придбати за 1,27 млн грн стінки для кухонь, дитячі меблеві стінки, книжкові шафи, дитячі шафи у роздягальні, а також 157 триярусних ліжок та 71 двоярусне ліжко. Окрім того, в садках районів можуть з'явитися нові стільці, лавки та столи різної конфігурації. Наразі переможець тендеру очікує на рішення замовника.

Відділ освіти Сихівського та Личаківського районів 20 липня оголосив про закупівлю 588 дитячок ліжок із матрасами зі стартовою ціною у понад 1 млн грн. Також цей відділ освіти має намір витратити 125 тис. грн на придбання 88 комплектів дитячих столиків зі стільцями і 110 тис. грн на 300 дитячих стільчиків.

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: