Представник України в Тристоронній контактній групі Євген Марчук заявляє про досягнуту домовленість оголосити режим припинення вогню в зоні бойових дій на Донбасі з 00:01 29 грудня.
«Було обговорено пропозицію України, яку вносили ще на минулому засіданні про запровадження режиму тиші. Ми запропонували запровадити режим тиші, тобто безстрокове припинення вогню, починаючи з завтрашньої ночі, якщо точно, то з 00 годин 01 хвилина на 29 грудня. Були й інші пропозиції, але якщо коротко, то нам вдалося сьогодні досягнути такої домовленості», – сказав він у коментарі телеканалу «Прямий» 27 грудня.
За словами Марчука, режим тиші треба максимально використати для відновлення й ремонту пошкодженої життєво важливої інфраструктури.
Попередній схожий режим тиші Тристороння контактна група із врегулювання ситуації на Донбасі оголосила, починаючи з півночі 29 серпня. Рішення ухвалили у зв’язку з початком навчального року. Однак в перші ж години ОБСЄ зафіксувала порушення домовленостей.
Раніше схожі режими тиші також не дотримувалися, сторони звинувачували в порушеннях одна одну.
Унаслідок російської гібридної агресії на сході України від квітня 2014 року в регіоні, за даними ООН, загинули понад 10 тисяч людей станом на кінець 2017 року – відтоді нових даних не оголошували.
За темою
- Окупанти три рази обстріляли наші позиції з мінометів, втрат немає
31.12.2021, 08:08
- СБУ відпрацювала дії при можливому нападі терористів в районі ООС
25.11.2021, 13:44
- На Донбасі 19 обстрілів, поранення отримали 5 українських воїнів
30.10.2021, 08:08
- Окупанти на Донбасі 13 разів зривали «тишу», є поранені
23.10.2021, 08:08
- На Прикарпатті планують започаткувати навчальні курси для ветеранів АТО/ООС
05.09.2021, 15:27
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
На Львівщині суд конфіскував рушницю у браконьєра, який полював у нацпарку
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні