Президент США Дональд Трамп подумав про збитки для своєї країни від перешкод на шляху до ринку Канади.
Президент США Дональд Трамп закликав Канаду зняти торгові бар'єри. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.
"Канада протягом довгого часу погано ставилася до нашого сільськогосподарського бізнесу та фермерів. Особливі обмеження стосуються торгівлі. Вони повинні відкрити свої ринки і зняти торгові бар'єри", – заявив він.
Раніше глава американського Міністерства торгівлі Уілбур Росс заявив, що США з 1 червня вводять мита на сталь і алюміній з країн ЄС, Мексики і Канади. Він уточнив, що йдеться про 25-відсоткові мита на ввезення стали і 10-відсоткові – на ввезення алюмінію.
Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вважав прийняті Вашингтоном заходи "каральними" і "неприйнятними". Пізніше канадська влада анонсувала свої мита на суму до $ 16,6 млрд у відповідь на дії США. За словами Трюдо, мита будуть введені в тому числі на віскі, пивні бочки, туалетний папір і лаки для волосся.
Фото Bloomberg
За темою
- Каллас заявила про “виїзд” посольства США з Києва, МЗС України це спростувало
28.05.2026, 10:49
- США не продовжили виняток: відновлено санкційні обмеження на російську нафту
17.05.2026, 10:28
- Трамп зустрівся з Маском у Флориді
06.03.2024, 15:48
- США оголосили про новий пакет допомоги для України
08.09.2022, 12:23
- Кулеба зустрівся з Байденом у Вашингтоні
23.02.2022, 09:39
Обговорення
Світ
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні