Як політики виконують свої обіцянки, але й скільки вони заробляють? Скільки минулого місяця заробили очільники антикорупційних органів в Україні.
Найбільш високооплачуваним антикорупціонером грудня стала член Національного агентства щодо запобігання корупції Наталія Корчак, яка заробила 182 тисячі 223 гривні. Половину цієї суми склала матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань. Водночас голова НАЗК Олександр Мангул отримав 102 тисячі 21 гривню. Його заступник Станіслав Патюк і член Агентства Олександр Скопич також заробили більше за Мангула – 172,2 тисячі гривень і 175 тисяч гривень відповідно.
Директор Національного антикорупційного бюро Артем Ситник заробив у грудні 146 тисяч 575 гривень. Трохи менше отримав його заступник Анатолій Новак – 142 тисячі 27 гривень.
Зарплата голови Державного бюро розслідувань Романа Труби склала 132 тисячі 259 гривень. Два його заступника отримали 122-129 тисяч гривень. Голові антикорупційного відомства та його заступникам минулого місяця виділили матеріальну допомогу – близько 60 тисяч гривень.
Детальніше – на інфографіці.
За темою
- Розслідувачі назвали Олександра Лукашенка головним корупціонером 2021 року
28.12.2021, 13:22
- У січні до Реєстру корупціонерів потрапили 477 осіб
17.02.2021, 17:45
- Антикорупціонери оголосили новий склад
06.06.2018, 19:53
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні