Михайло Цимбалюк

політик

Генерал-лейтенант міліції, доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України, голова «Батьківщини» на Львівщині.


21.07.2018, 14:34

Що не день – то сумні новини з автодоріг нашої країни.

Кілька міркувань про аварійність влади та владність аварій на наших шляхах.

Лише за останню добу сталося щонайменше три резонансні ДТП – на Житомирщині, де загинуло 10 пасажирів маршрутки, на Миколаївщині – там життя втратили п’ятеро осіб, на Хмельниччині у смертельну аварію потрапила молода родина. Висловлюю найщиріші співчуття рідним та близьким і разом з ними схиляю голову у скорботній молитві.

…Якщо говорити про загальні зведення з автомагістралей країни, то цифри просто вражають до глибини душі та серця: кожні три хвилини на дорогах України стається дорожньо-транспортна пригода, кожні 2,5 години – гине людина…

В мене виникає логічне запитання – скільки осіб має ще загинути на дорогах країни, аби і влада, і правоохоронні органи вдалися до рішучих дій, спрямованих на наведення ладу у дотриманні швидкісного режиму руху та загалом правил дорожнього руху.
Без перебільшення скажу, що кількість ДТП та їхніх жертв – це пряма відповідальність поліцейських і їхніх керівників як на місцях, так і в центрі. Адже передовсім робота правоохоронців повинна бути скерована на те, щоб водії максимально дотримувалися правил дорожнього руху. Також патрульні мають завчасно передбачати та запобігати трагічним подіям. Переконаний, що запровадження максимальної швидкості у населених пунктах 50 кілометрів за годину – проблему насправді не вирішило, бо поліцейські просто не мають спеціальних пристроїв для контролю.

Не повинні знімати з себе відповідальності і у Кабінеті Міністрів України – там зобов’язані організовувати безпеку на вулицях та дорогах країни. Складається враження, що Міністерство інфраструктури просто відсторонилося від вирішення цієї проблеми. Натомість чиновники ретельно стежить за тим, аби кожен з нас більше сплачував за автобусні та залізничні перевезення.

Затяжна бездіяльності МВС та Мінінфраструктури має припинитися, бо наслідком її є втрата людських життів. Тут доречно нагадати для чиновників статтю 27 Конституції України, яка наголошує на тому, що завдання держави – захищати життя людини.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: