Вона багато років співпрацювала із російськими спецслужбами.
Про це із посиланням на свої джерела пише The Guardian, повідомляє "Укрінформ".
"Контррозвідувальні служби США дізналися, що вірогідний російський шпигун більше десятиліття працював у самому серці американського посольства у Москві і не був виявленим", - стверджує The Guardian.
Росіянка була взята на роботу Секретною службою США та пройшла усі необхідні перевірки.
"Наскільки відомо, вона мала доступ до інтранету Секретної служби та електронної поштової системи, що потенційно давало їй доступ до конфіденційних матеріалів, у тому числі розкладу президента та віце-президента", - йдеться у матеріалі.
Жінка потрапила під підозру американських контррозвідників у 2016 році під час регулярної безпекової перевірки.
"Американські інспектори встановили, що вона проводила регулярні й неавторизовані зустрічі із співробітниками ФСБ", - зазначається у статті.
За словами джерел The Guardian, росіянка булда звільнена минулого літа.
"Конгрес США зосереджується на російських хакерах, хоча є вірогідність, що усю необхідну для проникнення у систему інформацію росіяни отримали він внутрішнього злому Секретної служби", - заявив співрозмовник видання.
Він додав, що Секретна служба, аби не нашкодити своєму іміджу, намагалася прикрити вимушене звільнення шпигунки вимогами Росії майже удвічі скоротити кількість працівників дипломатичних місій США у РФ.
"Урядовому комітету слід розслідувати дії Секретної служби із приховування цього витоку", - наголосив анонімний інформатор.
Фото ілюстративне
За темою
- Каллас заявила про “виїзд” посольства США з Києва, МЗС України це спростувало
28.05.2026, 10:49
- США не продовжили виняток: відновлено санкційні обмеження на російську нафту
17.05.2026, 10:28
- Трамп зустрівся з Маском у Флориді
06.03.2024, 15:48
- США оголосили про новий пакет допомоги для України
08.09.2022, 12:23
- Кулеба зустрівся з Байденом у Вашингтоні
23.02.2022, 09:39
Обговорення
Політика
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
На Львівщині затримали 75-річного чоловіка за підозрою у розпусних діях щодо 11-річної дитини
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні