2 лютого російські окупаційні війська десять разів порушили режим припинення вогню, в тому числі один раз із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.
Як повідомили в штабі ООС, у смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Схід" обстріли позицій наших захисників велися: зі стрілецької зброї – в районі селища Широкине; з великокаліберних кулеметів – в районі селища Красногорівка; з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї – в районі селища Гнутове.
У смузі дій оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник обстріляв наші позиції: з автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів – в районі хутора Вільний; тричі з мінометів калібру 82 мм., БМП-1 та стрілецької зброї – в районі населеного пункту Луганське; з великокаліберних кулеметів – в районі селища Кримське; двічі з автоматичних гранатометів та великокаліберних кулеметів – в районі селища Травневе.
Внаслідок злочинних обстрілів російсько-окупаційних військ двоє військовослужбовців Об'єднаних сил отримали поранення. Підрозділи, що обороняються, подавляли ворожий вогонь застосуванням чергових вогневих засобів.
За даними розвідки, 2 лютого, двох окупантів знищено, четверо отримали поранення.
Протягом поточної доби ворог вогонь не відкривав.
Українські захисники продовжують контролювати противника на лінії зіткнення, дотримуючись при цьому умов припинення вогню.
За темою
- Окупанти три рази обстріляли наші позиції з мінометів, втрат немає
31.12.2021, 08:08
- СБУ відпрацювала дії при можливому нападі терористів в районі ООС
25.11.2021, 13:44
- На Донбасі 19 обстрілів, поранення отримали 5 українських воїнів
30.10.2021, 08:08
- Окупанти на Донбасі 13 разів зривали «тишу», є поранені
23.10.2021, 08:08
- На Прикарпатті планують започаткувати навчальні курси для ветеранів АТО/ООС
05.09.2021, 15:27
Обговорення
Новини з фронту
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні