16.06.2018, 20:10

Перфоманс задля політв'язнів

Українці в Парижі провели акцію за звільнення політв'язнів, незаконно утримуваних в Росії.

"Наша демонстрація за звільнення всіх 70 українських політичних в'язнів в Росії та окупованому Криму – серед яких Сенцов, Кольченко, Клих, Сущенко, Балух – з них 5 людей голодують!", – повідомила активістка Віталія Рікард у Facebook.

Під час акції, яка проходила у п'ятницю, 15 червня, на площі Сан Мішель, активісти тримали у руках портрети українських політв'язнів, плакати із закликами до їх звільнення, українські та французькі прапори, також роздавали листівки, передає "Еспресо".

За словами учасників заходу, вони запитували у перехожих, що ті знають про утримуваних в РФ і Криму українців.

"Багато було зацікавлених. Були ті, хто казав: "Так, ми знаємо". Дуже багато було надано інформації по кожному з в'язнів", – розповіли активісти.

 

Фото: Віталія Рікард

  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: