15.12.2018, 17:20
Пенсіонери Львівщини і далі будуть платити за проїзд у приміських маршрутках
У Львівській обласній державній адміністрації 15 грудня відбулась зустріч з перевізниками, які надають послуги на території Львівської області.
“Тема нашої сьогоднішньої зустрічі - це підписання чи перепідписання Меморандуму, який діє ще з минулого року. Згідно з ним п’ять пільгових категрій мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті”, - зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.
Нагадаємо, що 31 травня Львівська обласна державна адміністрація, Львівський обласний осередок Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Львівська обласна організація роботодавців транспорту, Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України підписали Меморандум про співпрацю.
Відповідно до документа, суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, забезпечують безкоштовний проїзд в межах Львівської області пільгових категорій громадян, а саме: учасників бойових дій, бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих. Окрім того, до цього числа увійшли також особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючі особи.
За підсумками зустрічі сторони вирішили перепідписати Меморандум. Відтак, відшкодування витрат перевізників у 2019 році здійснюватиметься за рахунок районних бюджетів, бюджетів ОТГ та міст обласного значення.
Нагадаємо, у Львові з 20 січня цього, 2018 року, приватні перевізники запровадили платний проїзд для пенсіонерів.
Фото - inlviv.in.ua.
За темою
- Гербіциди в агровиробництві: ефективний контроль бур’янів і врожайність
14.04.2026, 10:53
- Дезінфікуючі засоби та побутова хімія для освітніх та навчальних закладів: що пропонують українські виробники
06.04.2026, 23:11
- Нападників на магазини U420 затримали
28.03.2026, 19:54
- Подарки, которые заставят сердце биться быстрее: идеи для активных мужчин и женщин
23.03.2026, 19:37
- Які бувають двері вхідні в будинок: основні матеріали
11.03.2026, 22:54
Обговорення
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми