Угоду про це уклали Україна, Австралія, Бельгія, Малайзія і Нідерланди. про це пише
Про це пише zbruc.eu.
Зазначені країни підписали меморандум з питання фінансової підтримки кримінального переслідування винних в аварії малайзійського авіалайнера під Донецьком. Угода була опублікована у вівторок, 22 січня, на сайті уряду Нідерландів.
Як випливає з документа, витрати на державних обвинувачів, органи правосуддя і захист свідків понесуть ексклюзивно Нідерланди. Характер, масштаби та умови подання внесків будуть визначені в двосторонніх угодах, які ще будуть укладені між Нідерландами і кожною країною, яка підписала меморандум. Для контролю за витрачанням коштів буде заснований комітет фінансового нагляду.
Термін дії угоди становить п'ять років. За необхідності його можуть пролонґувати ще на два роки. Будь-яка з країн-учасниць може вийти з договору в односторонньому порядку, попередньо повідомивши про це інші сторони.
Нагадаємо, що малайзійський Boeing 777 , який прямував рейсом MH17 з Амстердама до Куала-Лумпура , був збитий 17 липня 2014 року в небі над Донбасом. Міжнародна слідча група в травні 2018 року репрезентувала доповідь про катастрофу літака. З неї випливає, що зенітно-ракетний комплекс «Бук», з якого збили літак, був доставлений з бази російської 53-й зенітної ракетної бригади, розташованої під Курськом.
За темою
- У Нідерландах вшанували пам'ять загиблих у трагедії МН17
17.07.2021, 18:59
- Головний підозрюваний у справі MH17 розкошує у РФ і вірить, що вона його не видасть
09.03.2020, 15:33
- Нідерланди проведуть додаткове розслідування у справі МН17
08.10.2019, 21:26
- Трагедія МН-17: очікується, що судові слухання розпочнуться у Нідерландах у березні 2020 р.
25.09.2019, 08:59
- Цемах повернувся в "ДНР"
12.09.2019, 19:17
Обговорення
Світ
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні