• Головна
 • Новини
 • Очільника світового католицизму поінформували про наближення України до справжнього конфесійного миру

04.07.2018, 03:02

Очільника світового католицизму поінформували про наближення України до справжнього конфесійного миру

У Ватикані 3 липня Блаженніший Святослав зустрівся з Папою Франциском.

Понтифік прийняв гостя на прохання глави УГКЦ з нагоди відзначення 1030-річчя Хрещення Русі-України, інформує РІСУ з посиланням на Секретаріат глави УГКЦ в Римі.

Зазначається, що особливу увагу Блаженніший Святослав приділив стосункам УГКЦ з іншими Церквами-спадкоємницями Володимирового Хрещення. Він розповів Святішому Отцеві про болючий факт поділу між православними Церквами в Україні та непоодинокі «ганебні факти інструменталізації Святих Тайн, зокрема Святої Тайни Хрещення, для приниження або заперечення християнської ідентичності вірних певних конфесій».

За повідомленням Секретаріату Глави УГКЦ в Римі, під час розмови Блаженніший Святослав ще раз висловив Святішому Отцеві позицію УГКЦ щодо перемовин, які ведуться між Православними Церквами та Константинопольським Патріархатом у справі зцілення поділів та об’єднання українського православ’я.

«Ми позитивно оцінюємо зусилля щодо подолання розколу в українському православ’ї. Одночасно вважаємо ці процеси внутрішньою справою православної сторони і в жодному випадку не втручаємося у ці процеси та не беремо участі у їх проведенні. Ми переконані, що світська влада повинна забезпечувати необхідні умови для вільного розвитку усіх Церков у нашій державі і неприпустимим з її боку є трактувати будь-яку Церкву як державну», – наголосив глава УГКЦ.

Фото: Джерело

 

 • ,
 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Львівські артилеристи зірвали ворожу атаку на позиції ЗСУ в районі Содедара, знищивши 25 вагнерівців в одній траншеї

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: