Олександр Ладанівський


18.09.2018, 13:34

Ніколи не ставай мандрівником!

Тримайся подалі від цих дивних людей. Це реально тоталітарна секта. Тебе, швидше за все, приймуть радісно, ??підпишуть в який-небудь похід.

Тримайся подалі від цих дивних людей. Це реально тоталітарна секта. Тебе, швидше за все, приймуть радісно, ??підпишуть в який-небудь похід. Біжи. Не погоджуйся йти в похід. Вони скажуть, що це нескладно. Вони дадуть тобі рюкзак і спальник. І тобі сподобається - перший раз, а потім.

Потім все... Твоє життя піде під укіс. Про вихідні та вільний час можна забути, ти будеш проводити вихідні в лісах або горах, брудних ямах або теліпаючись на мотузках. Ти будеш відкладати гроші, щоб накопичити на похід. Вони вб'ють тобі в голову, що головна мета в твоєму житті - це похід. Вони змусять тебе йти, гребти або лізти до повної знемоги, коли ти будеш не в змозі навіть протерти бруд з обличчя.

Потім Вождь дасть тобі завдання, привести в секту свіжі душі, і ти з радістю кинешся виконувати його. У тебе не залишиться друзів, окрім мандрівників, у фейсбуці в списку друзів - всі аватарки з рюкзаками, навколишні прозвуть тебе сектантом і припинять з тобою спілкування, тому що ти тільки і можеш говорити, що про походи. Тобі доведеться закриватися від рідних у ванній, щоб випрати свої похідні речі, оскільки така кількість глини на білому кахлі нокаутує маму, тата і бабусю. Одного разу ти опинишся в кузові вантажного автомобіля, де ти немов мішок з картоплею, лежачи серед інших таких же сектантів, втискаючись в купу речей, їдеш у відпустку. Ти перезимуєш літо в горах серед снігів і холоду. Вони скажуть, що треба лягти обличчям в мокру глину, і ти ляжеш. І будеш при цьому відчувати щастя!

Мандри калічить долі людей, назавжди змінюючи їх сприйняття.Будь сильним.

Ніколи не ставай мандрівником!

Фото:  Олександр Ладанівський

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

  Михайло Цимбалюк

  Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

  Василь Чорний

  Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: