• Наталя Морквич - чемпіон етапу Кубку світу з фехтування на візках

12.11.2018, 16:10

Наталя Морквич - чемпіон етапу Кубку світу з фехтування на візках

З 8 до 11 листопада у місті Тбілісі (Грузія) тривав перший відбірковий етап Кубку світу з фехтування на візках (Wheelchair Fencing World Cup) до Паралімпійських Ігор у Токіо 2020, повідомили у Львівській ОДА.

До складу збірної команди України увійшло 8 спортсменів, троє з них представники Львівщини – Наталя Морквич, Антон Дацко та Андрій Демчук. Про це інформують в управлінні фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

В індивідуальних змаганнях чемпіонкою стала Наталя Морквич (жіноча шабля категорії А), срібним призером у чоловічій рапірі категорії В - Антон Дацко та бронзову нагороду здобув Андрій Демчук (чоловіча шабля категорії А).

Загалом у скарбничці збірної команди України – 1 золота , 2 срібні та 5 бронзових нагород.

У командному заліку збірна команда України виборола 5 місце з 7-ми серед жіночих команд, і посіла 10 місце із 16-ти серед чоловічих.

Наступний етап Кубку світу з фехтування на візках відбудеться 13-16 грудня 2018 року в японському місті Кіото.