• Головна
  • Новини
  • Українські шпажистки здобули бронзу Євро-2026 у матчі проти Італії

22.06.2026, 17:10

Українські шпажистки здобули бронзу Євро-2026 у матчі проти Італії

Збірна України з фехтування завершила чемпіонат Європи-2026 у французькому Антоні з бронзовою медаллю в командних змаганнях шпажисток.

У матчі за третє місце українська команда у складі Олени Кривицької, Інни Бровко, Анни Максименко та Яни Шемякіної здобула перемогу над Італією з мінімальною перевагою — 29:28.

Поєдинок вийшов надзвичайно напруженим і завершився в останніх уколах, де українські спортсменки зуміли втримати перевагу та оформити підсумкову перемогу.

Загалом на чемпіонаті Європи українські фехтувальники завершили виступ із п’ятьма медалями різного ґатунку.

  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Богдан Козійчук

    ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: