23.08.2018, 14:45

Нам не 27!

До 27-ї річниці Незалежності України радіостанція "Країна Фм" зняла соціальне відео під назвою "НАМ НЕ 27!" разом зі знаменитостями.

У відео хочуть показати українцям та світові, що українській нації далеко не 27 років, адже вона має давню історію, вважають автори ролика.

Хоч сучасній Україні лише 27 років, насправді їй щонайменше 1536 років - з часу, коли в 482-му році Кий, Щек, Хорив і Либідь заснували Київ.

"Ми одна з найдавніших держав у світі, яка вже давно є частиною великої Європейської історії. Тому, цю велику історію Українців, як нації, ми вирішили відобразити у ключових історичних подіях, що відбулись в Україні чи за участі українців", - йдеться у повідомленні. 

У ролику взяли участь співаки Олександр Положинський, Арсен Мірзоян, Олег Скрипка, Тоня Матвієнко, Іван Леньо, Валерій Харчишин, Сергій Танчинець, Наталка Карпа, Тарас Тополя, режисер Ахтем Сейтаблаєв та акторка Ірма Вітовська.

Фото: джерело

 

 • ,
 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: