У Рівненській єпархії УПЦ (МП) "рукоположили у диякона" Миколу Овсяннікова, який три роки тому був священником Київського патріархату.
Про це повідомила прес-служба єпархії, взявши слово "священник" у лапки.
За інформацією прес-служби, "три роки назад Микола залишив розкол, через щире покаяння прийшов у лоно канонічної церкви".
Дияконська хіротонія була звершена під час Божественної літургії в Свято-Троїцькому Дерманському жіночому монастирі на Рівненщині.
Нагадаємо, 11 жовтня Синод вселенського патріархату підтвердив намір надати томос для автокефалії української церкви, зняв анафему з патріарха Української православної церкви Київського патріархату Філарета і митрополита Української автокефальної православної церкви Макарія.
15 жовтня синод Російської православної церкви, який відбувся у Мінську, ухвалив рішення розірвати євхаристійне спілкування з Вселенським патріархатом через його рішення щодо автокефалії для української православної церкви. На думку РПЦ, всі рішення Константинополя незаконні та "канонічно нікчемні", оскільки "церква, яка вступила в спілкування з розкольниками, виключила себе з поля православної церкви".
За темою
- На Львівщині триває реставрація дерев’яної церкви 17 століття
06.09.2024, 17:49
- Скільки московських церков було на Львівщині
20.08.2024, 16:21
- Сьогодні християни святкують Різдво за Григоріанським календарем
25.12.2021, 08:52
- Розклад Різдвяних Богослужінь у римо-католицьких храмах у Львові
23.12.2021, 13:33
- Парох скандальної «церкви» у Львові просить у виконкому її узаконити
21.10.2021, 15:06
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми