Впродовж минулої доби, 1 жовтня, на дорогах Львівщини сталися 67 дорожньо-транспортних пригод.
Як повідомили у Відділі комунікації поліції Львівської області, в п'яти з них постраждали люди. Зокрема, у ДТП загинув пішохід, тілесні ушкодження отримали 2 пасажири, 2 пішоходи та велосипедист.
За наслідками інших ДТП складено 62 адміністративних протоколів за ст.124 (порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.
За темою
- Чому рекуперація тепла в будинку шумить?
27.05.2026, 10:47
- Вхідні двері для приватного будинку: що важливо врахувати
27.05.2026, 10:43
- Що не можна робити з бровами?
26.05.2026, 22:02
- Особливості ремонту таунхаусів
26.05.2026, 14:15
- InBus: Ваш надежный помощник в планировании автобусных поездок по Украине
20.05.2026, 17:59
Обговорення
ТОП
На Львівщині після падіння в річку загинув 27-річний водій автомобіля Opel
У Львові винесли вирок чоловіку, який пограбував знайомого після отруєння препаратом та залишив його помирати в автомобілі
У Львові на пішохідному переході автомобіль збив 26-річну жінку: потерпілу госпіталізували
За смертельну ДТП водій проведе 5 років за ґратами: прокуратура забезпечила виконання вироку
На Львівщині шкільний автобус зіткнувся з вантажівкою: до лікарні потрапили жінка та 10-річна дитина
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні