15.08.2018, 19:44

На Донбасі може поменшати пунктів пропуску

У штабі ООС вимагатимуть закриття пункту пропуску "Майорське" через постійні обстріли з боку російських бойовиків.

Про це повідомляє прес-центр Операції об'єднаних сил.

Лише за останніх три місяця в межах дорожнього коридору «Горлівка-Бахмут» здійснено три провокаційні обстріли російсько-окупаційними військами.

Останній з них відбувся 9 серпня 2018 року, коли близько 06.30 ранку бойовики зі стрілецької зброї та протитанкових ракет обстріляли, на так званому "нулі", контрольний пост «Майорське», що забезпечує функціонування дорожнього коридору. У зоні ураження, крім прикордонного наряду, опинились цивільні громадяни, що перетинають лінію зіткнення в обох напрямках. В результаті обстрілів пошкоджена інфраструктура КПВВ, частково зруйновані захисні споруди.

Якщо провокаційні дії із загрозою життю і здоров'ю цивільного населення та персоналу, що здійснює свою діяльність в КПВВ, триватимуть і в подальшому, то Командувач об’єднаних сил буде змушений звернутись до Тристоронньої контактної групи щодо закриття пункту пропуску.

Зазначимо, що дорожній коридор «Горлівка-Бахмут» залишається одним з головних гуманітарних шляхів на Донеччині, яким користуються щомісяця більше 250 тисяч осіб.

Фото: Укрінформ

  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: