Таким чином громадські активісти регіону підтримали всесвітню акцію «#FreeSentsov».
Нині виповнюється три місяці, відколи український режисер розпочав безстрокове голодування з вимогою звільнити усіх бранців Кремля.
Відокремлений підрозділ ВМГО ФРІ «ФРІ+», ГО Молодіжне об’єднання «Молоді Лідери України» та Львівський обласний молодіжний центр не залишилися осторонь цієї дати.
«Ідея створити такого відео виникла спонтанно. Ми, як і більшість українців, слідкували за історією ув’язнення Олега Сенцова, і перебігом його голодування. Тоді хтось із команди натрапив на адресу, куди можна написати листа Олегові. Ми хотіли йому висловити свою підтримку і підбадьорити його. і йому листа. Найімовірніше, українець не отримав нашого листа, тому ми вирішили його озвучити. Сподіваємося, воно допоможе донести до українців важливість підтримки українських бранців Кремля, а для Олега це буде важливим, коли він повернеться на Батьківщину», — каже Ярина Мірко, авторка тексту листа.
Цим відео активісти хочуть показати українцям, чому важливо підтримувати українських політв‘язнів, виходити на мітинги і підписувати петиції з вимогою їхнього звільнення.
«Його місія надзвичайно важлива, адже Олег сам бореться проти нещадного режиму. Мусимо задуматися про його вклад і жертву, бо він жертвує найдорожчим — своїм життям. Олег Сенцов прирікає себе на довгу складну смерть, але йде до кінця», — пояснює Роман Шостак, активіст.
На відео четверо активістів громадської організації, які уособлюють українську молодь. Ролик на займає всього 3 хвилини. У ньому — наскрізний емоційний текст, у який активісти вклали цілу палітру емоцій. Зняли і озвучили його активісти власними силами. Знімали не довго, але сподіваються, що воно пошириться на теренах інтернет ресурсів і в соцмережах.
«Це відео — це особливий меседж. Ми віримо, що кожен, хто почує його, переживе ті емоції, які має пережити свідомий українець, коли чує про історію Олега. І сподіваємося на Підтримку. Щоб нас зрозуміли і почули. Ми боїмося за політичних в’язнів. Олег Сенцов не хотів, щоб його ім‘я стояло відокремлено від інших. Він розпочав цю акцію для підтримки всіх бранців Кремля, яких понад 60», — додає Роман. Запрошуємо до перегляду!
https://www.youtube.com/embed/LmpMnLFGC-A" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media
Текст і фото WN
За темою
- Сенцов завершив знімати фільм “Носоріг” у Кривому Розі та збирається до Львова
25.11.2020, 10:57
- Сенцов став лауреатом премії Вінценза у Польщі
05.11.2020, 15:23
- Олег Сенцов у Львові презентував двотомник про російську в’язницю: “Це моя найвідвертіша література”
09.09.2020, 13:11
- У Львові сьогодні презентують написаний в ув’язненні двотомник Олега Сенцова
08.09.2020, 09:55
- Сенцов оголосив ветеранський кастинг, щоб зняти початий до війни фільм
31.01.2020, 23:35
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми