03.08.2018, 19:16
Михайло Цимбалюк: ситуація в Україні - наслідок провалу реформи правоохоронних органів
Нині в Україні громадські активісти перебувають в небезпеці.
Останні напади, на жаль, це ілюструють. Тепер треба робити все, аби унеможливити такі події в майбутньому.
Зокрема, на думку Михайла Цимбалюка, доктора юридичних наук, професора та заслуженого юриста України, керівника обласної партійної організації "Батьківщина", треба визнати, що реформа правоохоронних органів провалилася.
А вже тоді можна системно проаналізувати ситуацію, що склалася, та розробити комплексні заходи. Для початку, чітко назвати терміни проведення реформи.
Запросити і повернути тих правоохоронців, які мають досвід, нормальну репутацію для того, щоб вони могли в системі навчати інших.
Треба підсумувати все і зрозуміти, що нині в Україні відкрито ще й внутрішній фронт – боротьби зі злочинністю, де масово є незаконна зброя в руках людей. Потрібно не займатися горе-люстрацією, яку провели, а визнати, що це не завжди було об'єктивно.
На його думку, треба виробити систему термінової перепідготовки професійних кадрів, які можуть навести лад.
Понад те, створити окремі слідчо-оперативні групи з числа працівників поліції, прокуратури, служби безпеки, які можуть кваліфіковано розкривати ті злочини, які є резонансними, над якими нині ніхто не працює.
І в такому випадку ми можемо через півроку-рік відчути поліпшення в криміногенній ситуації.
Текст: WN
Фото: ілюстративне
За темою
- «Шахтар» підписав 17-річного вихованця «Карпат»
22.01.2019, 12:58
- "Я не можу собі уявити, як іноземці у Львові їздять тими маршрутками"
19.12.2018, 15:21
- Вісім львівських храмів відзначають празник Покрови
12.10.2018, 15:50
- Літня жінка розстріляла з вікна пару, що цілувалася
13.09.2018, 09:38
- Рабство у Львівській правничій гімназії?
07.09.2018, 08:38
Обговорення
Суспільство
ТОП
У Калуші мобілізованого батька-одинака повернули додому після звернення доньки до соцслужби
На Хмельниччині нетверезий водій з трьома дітьми в авто влетів у автобусну зупинку
17-річного водія засудили до 3 років ув’язнення за смертельну ДТП біля Жидачева з двома загиблими
На кордоні з Україною затримали викрадений у Британії Range Rover та партію автозапчастин Audi
Українська стрічка про працівників ТЦК здобула головну європейську нагороду на кінофестивалі в Кракові
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Богдан Козійчук
ERAZMUS+ МОЛОДІЖНІ ОБМІНИ – БІЛЬШЕ, НІЖ МАНДРІВКИ
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні