• Головна
  • Новини
  • Левченко і Кравчук – переможці Меморіалу Дем'янюка у Львові

25.02.2019, 15:40

Левченко і Кравчук – переможці Меморіалу Дем'янюка у Львові

У Львові відбулися традиційні міжнародні змагання зі стрибків у висоту, присвячені пам’яті видатного легкоатлета Олексія Дем’янюка, повідомив офіційний сайт Федерації легкої атлетики України.

В турнірі взяли участь провідні українські представники цієї дисципліни, в тому числі і дві учасниці майбутнього чемпіонату Європи в приміщенні, який 1-3 березня відбудеться в Глазго – Юлія Левченко та Ірина Геращенко.

Саме між цими киянками і розгорнулася боротьба за перемогу серед жінок. Обидві атлетики чисто відстрибалися аж до 1 м 94 см включно. А от 1.96, також з першої спроби, підкорилися лише Левченко. Саме з цим результатом Юлія і стала переможницею змагань.

У чоловіків двоє учасників показали у підсумку однаковий результат – 2 м 20 см – львів’янин Вадим Кравчук та  Юрій Кримаренко з Києва. Тут на розподіл місць вплинула кількість спроб. Кравчуку 2.20 підкорилися з другого підходу, а Кримаренку – з третьої. Отож на радість місцевої публіки, головний трофей дістався львів'янину.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: