• Головна
 • Новини
 • У Львові цього тижня відбудуться три масштабні легкоатлетичні заходи

15.12.2021, 19:46

У Львові цього тижня відбудуться три масштабні легкоатлетичні заходи

Федерація легкої атлетики Львівської області цього тижня проведе змагання з трьох різних легкоатлетичних дисциплін. Завтра о 10:30 год у легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту розпочнуться традиційні Всеукраїнські змагання з легкої атлетики «Фестиваль бігу». 

Про це повідомило управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Ці змагання були започатковані ще в 1982 році. Саме Львівський Фестиваль бігу був улюбленим змаганням багатьох наших збірників, учасників Олімпійських ігор, Чемпіонатів Світу та Європи. «Фестиваль бігу» завоював популярність не тільки серед легкоатлетів, але й серед тренерів. До них належав і Олександр Юрійович Калантаєвський – співзасновник і організатор цих змагань, життя якого обірвалось у 2020 році. Тому цьогоріч і надалі змагання присвячені його пам’яті.

Впродовж дня команди міст, дитячо-юнацьких  спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, училищ фізичної культури змагатимуться на різних дистанціях.

Також завтра, 16 грудня, в легкоатлетичному манежі навчально-спортивного комплексу Львівського університету фізичної культури імені І. Боберського пройдуть четверті за ліком змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам’яті Михайла Микіча. О 13:00 год змагатимуться дівчата 2004-2005 років народження, о 14:00 год розпочнуть боротьбу за медалі юнаки того ж віку. Юніори та юніорки, жінки та чоловіки змагатимуться з 15:00 год.

Михайло Микіч – багаторічний викладач Львівського державного інституту  (тепер університету) фізичної культури. Тут вчився і сам. Упродовж навчання пройшов лісову школу підготовки атлетів Дмитра Івановича Оббаріуса, яку знає весь світ. Дуже любив легку атлетику, був великим її знавцем та досягнув чималих результатів.

Упродовж двох днів, 17 та 18 грудня, у легкоатлетичному манежі стадіону «СКІФ» Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського проходитиме 51 за ліком «Новорічний день стрибуна – 2021». Традиційно у програмі змагання три види легкоатлетичних стрибків – у висоту, у довжину та потрійним серед юнаків і юніорів, чоловіків та жінок. Розпочинатимуться змагальні дні о 10:30 год.

У стінах легкоатлетичного манежу «СКІФ» на цих змаганнях бере участь близько 200 спортсменів з різних міст України – Києва, Вінниці, Полтави, Тернополя, Мукачева, Ужгорода, Тячева, Кам'янця-Подільського, Червонограда, Миколаєва, Кропивницького та Львова. Щороку географія учасників збільшується. Цього року до змагань допускаються спортсмени 2008 року народження та старші.

За свою піввікову історію «Новорічний день стрибуна» пройшов шлях від змагання, дев’яносто відсотків учасників якого були студенти тоді ще інституту фізкультури, до турніру Всеукраїнського рівня, що входить у календар змагань Федерації легкої атлетики України.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Посівна під прикриттям: ЗСУ показали, як охороняють роботу аграріїв

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Проект Е-квиток у Львові перебуває у стадії «знущання з львів'ян» або Бюрократичний «ЛеоКард»

  Мирослав Дністрянський

  Упродовж найближчих місяців вторгнення Росії в Україну не буде

  Мирослав Дністрянський

  Міжпоколінні розходження в Україні ще не є критичними, але відчуженість наростає

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: