В окупованому Сімферополі місцеве відділення російської компартії провело 2 вересня мітинг проти російської пенсійної реформи.
Про це з посиланням на прес-службу партії повідомляє Радіо Свобода.
Учасники заходу тримали в руках плакати "Ні грабіжницькій реформі!", "Ми хочемо жити, а не виживати!", "Уряд Медведєва – вороги народу!" та інші.
Організатори мітингу заявили, що телезвернення російського президента Владіміра Путіна про пенсійну реформу "не виправдало надій".
За результатами мітингу була схвалена резолюція, згідно з якою комуністи вимагають розпустити уряд сусідньої Росії на чолі з Дмітрієм Медведєвим, Держдуму Росії, підконтрольний Кремлю парламент Криму.
2 вересня на мітингу в центрі Севастополя також вимагали відставки уряду сусідньої Росії і проведення референдуму щодо пенсійної реформи.
Президент Росії 29 серпня в телезверненні запропонував підвищити пенсійний вік для жінок до 60 років, а не до 63, як пропонував уряд. Однак Путін, як і уряд Медведєва, вважає, що чоловіки повинні виходити на пенсію в 65 років. Також Путін додав, що необхідно встановити адміністративну та кримінальну відповідальність за звільнення або відмову в прийомі на роботу співробітників передпенсійного віку.
Раніше підконтрольні Кремлю парламенти Криму і Севастополя підтримали проект російського закону про пенсійну реформу.
Фото: з відкритих джерел
За темою
- «Шахтар» підписав 17-річного вихованця «Карпат»
22.01.2019, 12:58
- "Я не можу собі уявити, як іноземці у Львові їздять тими маршрутками"
19.12.2018, 15:21
- Вісім львівських храмів відзначають празник Покрови
12.10.2018, 15:50
- Літня жінка розстріляла з вікна пару, що цілувалася
13.09.2018, 09:38
- Рабство у Львівській правничій гімназії?
07.09.2018, 08:38
Обговорення
Суспільство
ТОП
Поблизу Львова 17-річна дівчина загинула під час катання на квадроциклі
На Київщині загинув 11-річний хлопчик: дитину засипало піском
У Львові 23-річний чоловік до напівсмерті побив 20-річного хлопця
На Прикарпатті у ДТП з маршруткою «Івано-Франківськ — Львів» загинув водій
У громаді на Львівщині ввели карантин через сказ: під наглядом люди та собаки
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми