• Головна
 • Новини
 • Історичне відео: кортеж Порошенка скаче на ямах у Червонограді

23.02.2019, 21:54

Історичне відео: кортеж Порошенка скаче на ямах у Червонограді

Дороги у Червонограді у такому кепському стані, що навіть до візиту самого президента Петра Порошенка їх не спромоглися полатати.

Зокрема, у ФБ з'вилось відео, як авто із кортежу Порошенка скачуть, у буквальному розумінні  цього слова, на ямах на вул. Львівській, що на в'їзді до Червонограда.  

"Сьогодні (23 лютого) після обіду Червоноград відвідав Президент України Петро Порошенко. Його кортеж, заїжджаючи до Червонограда, проїхав дорогою по вулиці Львівська, яка є однією із найгірших місцевих доріг. Можливо тепер там дуже добре відремонтують асфальтне полотно", - написав з цього привроду місцевий інформаційно-розважальний портал "Над Бугом".

Цікаво, що відео цього історичного моменту сайт взяв із фейсбук-сторінки міського голови Червонограда Андрія Залівського. Очевидно, у міського голови Червонограда є підстви саме такою мовою правда життя розмовляти із Петром Порошенком.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  ЄС потрібно запровадити санкції проти російської металургії, гроші з якої спрямовують на фінансування війни проти України

  Василь Чорний

  Медійники зі всієї України пройшли тренінги з безпеки та домедичної підготовки

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: