09.08.2018, 09:28

Чорне море роблять глибшим

Китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) почала роботи.

Днопоглиблення відбувається на морському підхідному каналі до порту Чорноморськ і в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Передбачається, що днопоглиблення створить умови для підходу великотоннажних суден з осадкою до 14,5 м типу Capesize, дедвейтом до 100 тис. тонн і контейнеровозів місткістю 8 тис. TEU до діючих та запланованих до реконструкції глибоководних причалів Проект днопоглиблення передбачає не тільки поглиблення, а й розширення підхідного каналу.

Після реконструкції його параметри будуть збільшені: довжина – до 1600 м, глибина – до 16 м. В свою чергу, днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману дозволить досягти глибини в його центральній частині до 15 м. Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ складе близько 2 млн куб. м. На підхідному каналі буде піднято понад 500 тис. куб. м ґрунту, в акваторії – майже 1,5 млн куб. м.

Орієнтовний термін проведення робіт за проектами від 2 до 5 місяців. Вартість реалізації проектів – 404,1 млн грн без ПДВ. З них 87,1 млн грн без ПДВ буде направлено на днопоглиблення каналу, а 317 млн ??грн без ПДВ – акваторії.

Фото: джерело

 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Економіка

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Я що – пам’ятник?» - Зеленський назвав власний бюст «жахом»

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Україна вже перестала бути потужною індустріальною державою

  Андрій Вихопень

  На місці Мальського я почав би не з нарад

  Михайло Цимбалюк

  Прем’єр Гройсман вже приготував три конверти наступнику

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: