09.08.2018, 09:28

Чорне море роблять глибшим

Китайська компанія China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) почала роботи.

Днопоглиблення відбувається на морському підхідному каналі до порту Чорноморськ і в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману.

Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України (АМПУ).

Передбачається, що днопоглиблення створить умови для підходу великотоннажних суден з осадкою до 14,5 м типу Capesize, дедвейтом до 100 тис. тонн і контейнеровозів місткістю 8 тис. TEU до діючих та запланованих до реконструкції глибоководних причалів Проект днопоглиблення передбачає не тільки поглиблення, а й розширення підхідного каналу.

Після реконструкції його параметри будуть збільшені: довжина – до 1600 м, глибина – до 16 м. В свою чергу, днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману дозволить досягти глибини в його центральній частині до 15 м. Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ складе близько 2 млн куб. м. На підхідному каналі буде піднято понад 500 тис. куб. м ґрунту, в акваторії – майже 1,5 млн куб. м.

Орієнтовний термін проведення робіт за проектами від 2 до 5 місяців. Вартість реалізації проектів – 404,1 млн грн без ПДВ. З них 87,1 млн грн без ПДВ буде направлено на днопоглиблення каналу, а 317 млн ??грн без ПДВ – акваторії.

Фото: джерело

 

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Відео аварії за участі дитячого омбудсмена Миколи Кулеби

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Чому після 28 років незалежності Україні знову загрожує втрата державності

  Наталя Тимчій

  Ціна квитка

  Юрій Никорак

  Ангели волі, Небесні й Земні

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: