Півзахисник Олександр Зінченко прийняв участь в матчі кваліфікації ЧС-2022 з Францією (1:1). Грав футболіст «Сіті» з капітанською пов'язкою.
Таким чином, у віці 24 років і 98 днів Зінченко став наймолодшим капітаном в історії збірної України в офіційних іграх. Він обійшов Анатолія Тимощука, який став капітаном національної команди в 2004 році, коли йому було 25 років.
Раніше портал “ВсеПроСпорт” повідомляв, що захисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко може змінити команду. Так, за інформацією Mundo Deportivo, «Барселоні» пропонували українського гравця. Каталонці можуть скористатися послугами Зінченко, якщо їм потрібно буде зміцнити позицію.
Зараз між сторонами немає переговорів. «Барселона» може розглядати кандидатуру Зінченка, тільки якщо піде Хуніор Фірпо. Хоча, за інформацією інсайдерів, його місце в основі точно займе Хуан Міранда.
Також, на тлі матчів збірної України у відборі ЧС-2022, Зінченко прокоментував результати національної команди , в яких «жовто-сині» зіграли 1:1 з Францією, Фінляндією і Казахстаном.
«Недооцінка з боку Франції?Ці люди - вбивці на футбольному полі. Вони голодні до перемог і голів. Брати того ж Киліана Мбаппе, скільки я чув про нього, - він виходить на поле і просто хоче знищити суперника, забити безліч м'ячів, побити всі рекорди.
І таких у збірній Франції, не буду називати, скільки. Ніякої недооцінки не було. Тим більше, це відбір чемпіонату світу, а не товариська гра.
Я відразу говорив, що якщо ми не здобудемо 3 очка з фінами, то ця нічия не матиме ніякого значення. Так воно і вийшло.
Ми контролювали хід матчу з Фінляндією, а в кінці потрібно було лише стати по точках, тому що вже було важко створювати моменти.
З приводу Казахстану мені нічого коментувати. Я був настільки спустошений після цієї гри - створити таку кількість моментів, а команда один раз перейшла через половину поля і - гол. Ми теж здобули таке очко з Францією. Ці ігри не варто забувати, але хороші моменти потрібно залишати, а погані - виправляти», - сказав Зінченко в інтерв'ю УАФ.
Фото - rayoninfo.info
За темою
- "Динамо" програло португальцям і вилетіло з Ліги чемпіонів
24.08.2022, 08:10
- Київське «Динамо» знайшло прихисток у Львівській області
21.03.2022, 20:27
- Екс-зірка "Карпат" Хорхе Карраскаля продовжить кар'єру в ЦСКА
09.02.2022, 19:31
- Андрій Шевченко не очолить збірну Польщі
16.01.2022, 16:37
- Шевченка звільнили з італійської "Дженоа"
15.01.2022, 13:42
Обговорення
Спорт
ТОП
На Львівщині перекриють міст неподалік від одного з ПП на кордоні з Польщею
До ТЦК на Львівщині увірвалися невідомі і напали на військових взводу охорони
ПС: Росія за день запустила 219 дронів, є влучання на 17 локаціях
18 квітня: що треба знати про цей день
У Львові норвезькі волонтери передали 30 автівок українським військовим
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми