19.04.2019, 19:49

Зеленський: Я сам був за Порошенка. Але ми помилилися!

Кандидат у президенти Володимир Зеленський заявив, що голосував у 2014 році за свого опонента, чинного президента Петра Порошенка, але помилився, і тепер сам бореться за кресло президента.

Про це він сказав під час дебатів на НСК "Олімпійський".

Коли Зеленський вийшов на сцену для вступного слова, то сказав, що відчуває себе "трохи Вакарчуком" і ніколи навіть не мріяв, що він, "простий хлопець із Кривого Рогу", буде боротися за крісло президента проти людини, яку українці беззаперечно підтримали у 2014 році.

"Я сам був за Порошенка. Але ми помилились. Чи міг я тоді уявити, що наше "жити по-новому" буде виживанням, "закінчу війну за два тижні" - буде Іловайськ і Дебальцево? Чи могли ми уявити, що Революцією Гідності скористаються негідники?", - заявив Зеленський.

"Я поясню, чому помилилися… говоримо про Революцію Гідності і про війну. Ми голосували за одного Порошенка,а обрали іншого", - сказав він.

Зеленський заявив, що "існує два Порошенка, один з яких - гарний оратор, коли включаються камери - спеціаліст в економіці і знається у всьому, а коли камери виключаються - з'являється Петро Другий".

"Перший кричить: "Путін, я тобі покажу", а другий передає через Медведчука привітики в Москву. Один відкриває школу, а другий постійно відкриває магазини "Рошен". Перший відкриває аж 12 кілометрів нової дороги, а другий закриває справу Насірова. Перший каже, що передає бізнес у сліпий траст, а другий збільшує своїй статки", - перелічив Зеленський. "То, може ми бюджет України передамо у сліпий траст? може воно нормально працює?", - запитав він.

"Тому, пане  Порошенко, я тут, зі своєю командою. Я не політик, а проста людина, яка прийшла зламати цю систему. Я результат ваших помилок і обіцянок", - заявив Зеленський.

Він нагадав Порошенку, як той запросив його на Банкову і запитав, чому він планує балотуватися у президенти і попередив про те, що буде важко і він не буде бачитися з родиною. "Одне питання. Навіщо ви туди лізете?" - підсумував він.

  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: