• Головна
 • Новини
 • У Росії шок від українських дебатів при живому Путіну, - Небоженко

20.04.2019, 09:34

У Росії шок від українських дебатів при живому Путіну, - Небоженко

"Головний результат цих дебатів на стадіоні між кандидатами в президенти Зеленським та Порошенком не внутрішньополітичний, а несподіваний зовнішньополітичний ефект. Самі дебати нічого не змінили в поглядах українських виборців. Порошенко переконував своїх виборців і, як завжди, погрожував усій решті України, яка посміла зробити свій вибір. Ця ненависть та істерика проривалися в кожному його жесті і слові. А Зеленський намагався не робити політичних помилок".

Про це на ФБ написав політолог Віктор Небоженко.

Вікто Небоженко: "Головний результат дебатів виявився зовнішньополітичний. Захід знову здивований оригінальними формами публічної демократії і способами політичної боротьби в Україні. На цей раз українці відмовилися від Майдану і його жертв, а вирішили банально використовувати вибори для зміни політичної ситуації в свою користь.

Не менш різка, але жива і суперечлива реакція на дебати була в Росії. Офіційна пропаганда перебуває в шоці і чекає найвищих вказівок, адже українці такими демократичними виборами побічно критикують вічну владу Путіна і цінність авторитаризму в Росії. А це вже набагато гірше, ніж ймовірні перемоги українців на фронті на Донбасі. Йде геть надійний і таємний друг Путіна - Порошенко. Як вони розуміли один одного і кілька років вміло та успішно «розводили» і Захід, і свої народи! Без роботи може залишитись і Медведчук.

У масовій свідомості росіян оцінка українських дебатів коливається від заздрості і похмурого нерозуміння  того, що відбувається в Україні,  до шоку і відритої невіри в те, що таке можливе під боком Росії, що так можна брати участь в політиці при живому Путіну.

А Білорусь завмерла і з цікавістю чекає коментарів щодо київських дебатів від свого вічного президента. Лукашенко все це страшно не подобається, що твориться поруч з Мінськом, але сильний шок Кремля від українських виборів компенсує його занепокоєння від того, що відбувається в Україні".

Фото - EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  Політика

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На позачерговій сесії ВРУ слід повернути українцям газ та підвищити пенсії - Батьківщина

  Коментар

  Блоги

  Наталя Тимчій

  Разом зможемо зробити Львівщину й Україну успішними

  Василь Чорний

  Про досвід політичних невдач Івана Франка, який потрібно пам’ятати напередодні виборів

  Дмитро Снєгирьов

  Під виглядом відведення сил Росія готує провокацію. Станиця Луганська під загрозою прориву

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: