• Збірна Львівщини виборола перше золото на Кубку України з важкої атлетики

06.03.2021, 14:42

Збірна Львівщини виборола перше золото на Кубку України з важкої атлетики

У Луцьку проходить Кубок України з важкої атлетики, на який управління молоді та спорту Львівської ОДА відрядило 7 спортсменів та 3 тренерів.

Про це повідомило управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

Майстер спорту України, тренерка Городоцького центру «Спорт для всіх» Мирослава Виздрик виборола золото Кубку України у ваговій категорії до 76 кг.

16-річна Марія Куц, спортсменка Львівської дитячо-юнацької спортивної школи імені олімпійського чемпіона Петра Короля, яка виступала у вазі до 45 кг, стала бронзовою призеркою Кубку України з важкої атлетики. Тренують Марію Олександр Корчинський та Олександр Товстоног.

Близькими до медалей також були представниці Львівщини Ярина Петрук та Ельвіра Борозна. Ярина стала п‘ятою у ваговій категорії до 49 кг, а Ельвіра зайняла таку ж позицію у вазі до 71 кг.