13.06.2021, 17:38

Збірна Англії мінімально обіграла Хорватію на Євро-2020

У неділю, 13 червня, в Лондоні на стадіоні "Вемблі" в рамках першого туру Євро-2020 відбувся матч групи D, в якому збірна Англії зустрічалася з Хорватією. Підопічні Гарета Саутгейта здобули перемогу з рахунком 1:0.

Про це пише ZN.UA.

Англійці потужно почали поєдинок і створили кілька дуже небезпечних моментів, але реалізувати їх не вдалося. Хорвати вирівняли гру та вистояли до перерви.

Тільки на 56-й хвилині атака англійців завершилася голом, коли Філліпс віддав пас врозріз на Стерлінга в штрафну, а вінгер "Ман Сіті" в дотик переграв воротаря.

До кінця поєдинку британці контролювали ситуацію і не дозволили хорватам переломити хід подій.

Вперше в історії Англія почала чемпіонат Європи з перемоги.

Наступний матч у групі англійці проведуть проти Шотландії 18 червня, а хорвати в цей же день зіграють з Чехією.