• Головна
  • Новини
  • Затверджено директора Львівського обласного ендокринологічного центру

11.02.2020, 16:55

Затверджено директора Львівського обласного ендокринологічного центру

Сьогодні, 11 лютого, Львівська обласна рада затвердила на посаду директора КЗ «Львівський обласний державний клінічний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр» Юрія Вендзіловича, який попередньо переміг у відкритому конкурсі.

Як повідомляє сайт ЛОР, Він представив на розгляд депутатів програму розвитку установи на короткострокову та довгострокову перспективу.

Відтак після рішення сесії облради з ним укладуть контракт терміном на 5 років. 

Довідка:  Вендзілович Юрій Миронович 1956 р. н., громадянин України; повна вища освіта за спеціальністю «Лікувальна справа», з 2019 року здобуває другу вищу освіту в НУ «Львівська політехніка» за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування», підтверджено вищу кваліфікаційну категорію з ендокринології та організації і управління охороною здоров'я 24.10.2019 та 07.11.2019, нагороджений почесними грамотами: Департаменту охорони здоров’я ЛОДА та МОЗ України, загальний стаж професійної діяльності  –  39 років.

З березня 2019 р. і дотепер - в.о. директора КНП ЛОР «Львівський обласний клінічний лікувально-діагностичний ендокринологічний центр».

  • ,
  • Обговорення

    Завантаження плагіну facebook...

    ТОП

    ФОТО

    Відео

    Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю

    Коментар

    Блоги

    Михайло Цимбалюк

    Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує

    Михайло Цимбалюк

    Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні

    Богдан Козійчук

    Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми

    Підпишіться на WestNews.info у Facebook: