• Головна
  • Новини
  • Заступникам голови Тернопільської ОВА знову продовжили обов'язки

28.02.2024, 19:12

Заступникам голови Тернопільської ОВА знову продовжили обов'язки

Вищий антикорупційний суд продовжив до 21 квітня строк дії обов'язків, покладених на першого заступника голови Тернопільської обласної військової адміністрації Ігоря Дем'янчука та заступника голови Тернопільської ОВА Ігоря Гайдука.

Такі рішення 21 лютого ухвалив ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як відомо, антикорупційний суд заарештував Дем'янчука з альтернативою 805 200 грн застави. Ці кошти внесли і він вийшов з-під варти під наступні обов'язки: прибувати за кожною вимогою; повідомляти про зміну свого місця проживання та місця роботи; утримуватися від спілкування зі свідками у цьому кримінальному провадженні та здати на зберігання закордонні паспорти. Прокурор САП вкотре просив продовжити дію цих обов'язків.

«Клопотання задовольнити. Продовжити на два місяці строк дії обов'язків, покладених на підозрюваного (Дем'янчука – ред.), на підставі ч.5 ст.194 КПК України. Визначити термін дії обов`язків, покладених на підозрюваного, до 21.04.2024 включно», – йдеться в рішенні.

Також суд до 21 квітня продовжив обов'язки Гайдуку. У нього крім цього переліку обов'язків ще й заборона покидати кордони Тернопільської, Львівської, Чернівецької та Хмельницької областей без дозволу.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: