Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


04.03.2020, 11:17

За що лають Уряд? Він же нічого не робить

За що лають Уряд? Він же нічого не робить. А, якщо нічого не робить, то і звільняти нема за що...

Ну провели курси із підвишення зарплат для "слуг народу" в Трускавці, випробували на собі всі методи матеріального заохочення, але за таке не звільняють. Вони ж не вкрали. Щоправда, та зарплата в них залежить не від посади, а від фізичної ваги. Для прикладу, заступник голови парламенту має зарплату набагато більшу за самого голову, бо важить в кілька разів більше. Але ще Супрун довела, що товсті їдять більше, зато живуть менше. Так, що на одно виходить - все справедливо.

"Видатний" міністр Милованов, пояснюючи ази економічної політики Уряду щодо спаду промислового виробництва, невиконання бюджету та ін. переконує, що це явище тимчасове і в Уряду вже є програма, суть якої полягає в розвитку трьох напрямів: азартні ігри, легалізація проституції і землеробство. Напевно щось списав в європейських економістів, тільки із зворотністю до навпаки. Бо там всі ці напрямки - це шлях до розорення. А якщо продати ще і землю, то до швидкого розорення. Таки правий був В. Шекспір:"Розумний дурень кращий за дурного мудреця".

Фото: Кабмін Олексія Гончарука (РБК-Україна)

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: