Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


04.03.2020, 11:17

За що лають Уряд? Він же нічого не робить

За що лають Уряд? Він же нічого не робить. А, якщо нічого не робить, то і звільняти нема за що...

Ну провели курси із підвишення зарплат для "слуг народу" в Трускавці, випробували на собі всі методи матеріального заохочення, але за таке не звільняють. Вони ж не вкрали. Щоправда, та зарплата в них залежить не від посади, а від фізичної ваги. Для прикладу, заступник голови парламенту має зарплату набагато більшу за самого голову, бо важить в кілька разів більше. Але ще Супрун довела, що товсті їдять більше, зато живуть менше. Так, що на одно виходить - все справедливо.

"Видатний" міністр Милованов, пояснюючи ази економічної політики Уряду щодо спаду промислового виробництва, невиконання бюджету та ін. переконує, що це явище тимчасове і в Уряду вже є програма, суть якої полягає в розвитку трьох напрямів: азартні ігри, легалізація проституції і землеробство. Напевно щось списав в європейських економістів, тільки із зворотністю до навпаки. Бо там всі ці напрямки - це шлях до розорення. А якщо продати ще і землю, то до швидкого розорення. Таки правий був В. Шекспір:"Розумний дурень кращий за дурного мудреця".

Фото: Кабмін Олексія Гончарука (РБК-Україна)

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  "Підслушка" у квартирі журналіста - це свідома робота на поразку України

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОЖЛИВУ РЕАКЦІЮ-ВІДПОВІДЬ ДЕМОКРАТИЧНОГО СВІТУ НА ОСТАННІ АГРЕСИВНІ ДІЇ ПУТІНСЬКОГО РЕЖИМУ

  Михайло Цимбалюк

  Обшуки у львівських волонтерів - це тиск на волонтерство загалом?

  Богдан Рабешко

  Щодо масштабної пожежі на ЛАЗі

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: