• Головна
  • Новини
  • За розгул криміналу в Україні повинен нести відповідальність Аваков - експерт

01.06.2020, 14:23

За розгул криміналу в Україні повинен нести відповідальність Аваков - експерт

Відповідальність за розгул криміналу в країні повинні нести ті, хто ініціював горезвісну поліцейську «недореформу» і голосно назвав це нової поліцією. Про це в коментарі ГолосUA повідомив політолог Андрій Золотарьов.

«Відповідальність за розгул криміналу в країні повинні нести ті, хто ініціював горезвісну поліцейську« недореформ »і голосно назвав це нової поліцією. Насправді ключову роль в забезпеченні безпеки відіграють дільничні і оперативні співробітники поліції. З цього поля за останні роки були вимиті професійні кадри. На їх місце прийшли люди з дефіцитом професіоналізму. Ми це бачимо на прикладі скандалу з поліцейськими в Кагарлику, де поліцейські «компенсують» професіоналізм садизмом і жорстокістю ", - сказав А. Золотарьов.

Експерт уточнив, що поліція «кришує» нелегальний бізнес.

«Крім того, поліція продовжує працювати« охоронцями великого базару ». Тобто корупційна рента нікуди не поділася. Ми бачимо на прикладі Броварів, що поліція «кришує» нелегальних маршрутників. Природно на цьому грунті виникають конфлікти. Відповідальність за це повинен нести попередній президент України Порошенко, який дав цій реформі «зелене світло» і міністр МВС Аресен Аваков, який вже шість років займає цю посаду », - резюмував А. Золотарьов.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

«Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

Мирослав Дністрянський

Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

Іван Стецькович

Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: