• Головна
  • Новини
  • З наступного місяця збільшать пенсії: хто може розраховувати на підвищення

26.03.2023, 20:45

З наступного місяця збільшать пенсії: хто може розраховувати на підвищення

З 1 квітня відбудеться підвищення пенсій всім працюючи пенсіонерам в Україні. Про це розповів депутат Верховної ради Михайло Цимбалюк в ефірі національного марафону «Єдині новини».

За його словами, всі українські пенсіонери, що мають офіційне працевлаштування отримують підвищення пенсії. Таких осіб в Україні налічується близько пів мільйона.

«Підвищення відбулось не на стільки, на скільки очікували люди, тому що інфляція це приблизно 28%, а індексація пенсій відбулася на 19%. Дуже важливо щоб ці кошти хоча б перекрили цей рівень інфляції, щоб пенсіонери не втратили купівельну спроможність», — зазначив Михайло Цимбалюк.

За його словами, розмір підвищення пенсій для всіх буде різним. Це залежатиме він терміну роботи й від теперішньої пенсії. Також він зазначив, що навіть таке незначне підвищення це дуже позитивна новина для України, адже за час війни кошти в основному йдуть на сектор оборони.

Окрім цього, він анонсував ще одну індексацію. З 1 липня мають отримати підвищення пенсій пенсіонери, які раніше працювали в органах місцевого самоврядування, на державній службі, а також пенсіонери-науковці. Пенсії для цих категорій осіб вже давно не збільшували. 

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Прикордонники відбили 3 атаки "вагнерівців" у Бахмуті

Коментар

Блоги

Михайло Цимбалюк

Білий прапор для росії повинен бути на полі бою, а не на Олімпіаді

Михайло Цимбалюк

Схоже, ООН важко ухвалити рішення, яке визнає, що росіяни не така велична нація, як нам розповідали десятки років

Василь Чорний

Знам’янська територіальна громада в умовах воєнного стану

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: