Ще одну дівчину вдалося повернути з тимчасово окупованої території України. Про це повідомив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.
У межах ініціативи президента Bring Kids Back UA дівчина, незважаючи на багаторічний тиск та обмеження, продовжувала навчатися в українській школі онлайн і мріяла про освіту у вільній Україні. Наразі вона перебуває у безпеці поруч із рідними, отримує необхідну допомогу та готується вступати до українського університету.
Єрмак подякував Українській мережі за права дитини та іншим партнерам, які допомагають повертати українську молодь із окупованих територій.
Нагадаємо, що в межах програми Bring Kids Back UA вже вдалося повернути 1 458 дітей, але ще понад 1,6 мільйона українських дітей залишаються під контролем окупантів.
Раніше Головне управління розвідки Міноборони України опублікувало дані семи росіян, причетних до примусової депортації, мілітаризації та незаконного оформлення опіки над українськими дітьми на тимчасово окупованих територіях.
За темою
- Три доби на передовій і шлях назад до спорту: історія українського захисника, яка зворушила мережу
29.05.2026, 14:33
- Із окупованої Херсонщини вдалося повернути ще чотирьох українських дітей
25.05.2026, 16:57
- Українські майстрині відтворили сорочку полковника УНР Василя Вишиваного
21.05.2026, 19:15
- «Козак» витримав два удари дронів і врятував екіпаж: бронемашину відправили на ремонт
20.05.2026, 20:17
- Дуа Ліпа допомогла зібрати кошти на пікап для українських військових медиків
21.04.2026, 16:43
Обговорення
Неймовірна Україна
ТОП
У Львові масово зацвіли каштани та гліцинія: куди піти на найкрасивішу весняну прогулянку
Помер під час БЗВП: у навчальному центрі повідомили причину смерті священника зі Львова
Апеляційний суд у Львові скасував наказ про мобілізацію старійшини Свідків Єгови через релігійні переконання
На Львівщині поліцейські затримали чоловіка, який жорстоко побив знайомого бейсбольною битою
Депутат і поліцейський організували схему втечі чоловіків за кордон на $700 тис.
ФОТО
Відео
Ховався на сосні: прикордонники затримали жителя Київщини біля кордону з Білоруссю
Коментар
Блоги
Михайло Цимбалюк
Завдання ворога - показати, що війна «всюди», що тилу не існує
Михайло Цимбалюк
Стрілянина в школі, безпека дітей і проблема нелегальної зброї в Україні
Богдан Козійчук
Про молодіжні ради, закиди та приклад небажання вирішувати проблеми