• Головна
 • Новини
 • З 2 квітня у Львові завершується опалювальний сезон для шкіл і садочків

02.04.2020, 12:05

З 2 квітня у Львові завершується опалювальний сезон для шкіл і садочків

Відповідно до розпорядження міського голови Львова, від сьогодні, 2 квітня, офіційно завершується опалювальний сезон для закладів освіти. Йдеться про припинення подачі опалення до міських шкіл і садочків. Натомість подача опалення до лікарень, поліклінік, житлових будинків продовжується.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Наші тепловики отримали лист від управління освіти про зупинення подачі опалення до шкіл і садочків, оскільки ці заклади на карантині, і де-факто, тепло перестали брати.

Тому, було прийнято рішення підготувати офіційне розпорядження про завершення опалювального сезону для освітніх закладів — наших міських шкіл і садочків", — розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.

За її словами, опалювальний сезон не завершується для закладів охорони здоровꞌя і населення. Тепло до лікарень, поліклінік і житлових будинків подається. Рішення про завершення опалювального сезону для населення приймається, коли протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря вища +8 градусів.

Нагадаємо, у Львові є 218 міських закладів освіти — 101 садочок і 117 шкіл.8-vid-sohodni-zavershuietsia-opaliuvalnyi-sezon-dlia-miskykh-shkil-i-sadochkiv

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  48-поверховий хмародер загорівся в ОАЕ

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Урядова гра з підприємцями країни. Третій місяць

  Іван Стецькович

  Щоб зрозуміти «велич» ідей Зе, багато розуму не треба

  Дмитро Снєгирьов

  Загибель комбата «Луганськ-1» – це прояв боротьби за контрабандні потоки між «ДНР» і «ЛНР»

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: