• Головна
 • Новини
 • Єдиного суддю Турківського районного суду відсторонено від здійснення правосуддя

22.11.2019, 16:26

Єдиного суддю Турківського районного суду відсторонено від здійснення правосуддя

На засіданні Вищої ради правосуддя 21 листопада розглянуто клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. про тимчасове відсторонення судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Луки Михайловича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України, до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 14 листопада 2019 року.

Про це повідомило Управління інформації та забезпечення комунікаційної діяльності.

Як поінформував доповідач – член Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха, у клопотанні зазначено, що заступником Генерального прокурора – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницьким Н.І. 19 грудня 2018 року складено повідомлення про підозру судді Турківського районного суду Львівської області Кріля Л.М. у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною третьою статті 368 КК України, яке вручено йому того самого дня.

Суддя Кріль Л.М. підозрюється в одержанні від громадянина Г. неправомірної вигоди за закриття провадження в справі про вчинене Г. адміністративне правопорушення.

У розгляді зазначеного питання взяв участь представник Генеральної прокуратури – прокурор першого відділу управління процесуального керівництва, підтримання державного обвинувачення та представництва в суді Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України Ігор Щур (на фото), який підтримав клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І.

Вища рада правосуддя вирішила клопотання заступника Генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Холодницького Н.І. задовольнити, тимчасово відсторонити суддю Турківського районного суду Львівської області Кріля Луку Михайловича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття кримінального провадження.

Додамо, що відповідно до даних сайту Судова влада в Україні Кріль Лука Михайлович – не лише в.о голови Турківського районного суду, а й єдиний суддя у цьому суді.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  Хочеш незалежності і миру - розмовляй українською!

  Іван Стецькович

  Про банки і «панамських патріотів»

  Дмитро Снєгирьов

  Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: