• Ярмоленко допоміг "Вест Хему" здобути першу звитягу в сезоні

25.08.2019, 13:26

Ярмоленко допоміг "Вест Хему" здобути першу звитягу в сезоні

У рамках 3-го туру Англійської Прем’єр-ліги "Вест Хем" атакувального півзахисника національної збірної України Андрія Ярмоленка на виїзді зустрічався з "Вотфордом".

Провідний гравець збірної України уперше в сезоні з’явився у стартовому складі "молотобійців", і одразу його поява призвела до набраних трьох балів колективом.

Перший тайм закінчився нічиєю 1:1 – за гостей відзначився Марк Нобл з пенальті, а цифри на табло зрівняв Грей. В середині наступного тайму нападник Себастьєн Халлер оформив дубль – 3:1.

Зауважимо, що Ярмоленко відіграв до 56-ї хвилини і був замінений на Марко Антоніо.

Примітно, що маючи в активі чотири очки, "Вест Хем" посідає 13-у сходинку в турнірній таблиці АПЛ.

Додамо, в наступному тур "Вест Хем" спробує продовжити вдалі виступи матчем вдома із "Норвічем".