• Головна
  • Новини
  • Японський дириґент та Луганський оркестр виконають Пʼяту симфонію Бетовена у Львівському органному залі

23.01.2024, 10:48

Японський дириґент та Луганський оркестр виконають Пʼяту симфонію Бетовена у Львівському органному залі

Третього лютого у Львівському органному залі відбудеться симфонічний концерт: дириґент з Японії Такуя Шігешіта та Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії виконають легендарну Пʼяту симфонію Людвіга ван Бетовена.

Найвідоміший твір симфонічної музики, який відкриває культовий мотив долі, що стукає у двері шедевр, захоплює слухачів по всьому світу.

Симфонія №5 – беззаперечний шедевр, який вражає своєю емоційністю, драматизмом та є свідченням незламності людського духу. Цей твір розповідає про сам тріумф, про кожну важко здобуту перемогу, яка коли-небудь була чи буде.

У Львівському органному залі ми почуємо інтерпретацію цього величного твору у виконанні дириґента з Японії, який заради цього виступу приїде в Україну в часи війни.

Такуя Шігешіта (Takuya Shigeshita) народився в Токіо, навчався у музичному коледжі Кунітачі, де отримав ступінь бакалавра. Має понад 25-річний досвід дириґування. Лауреат численних дириґентських конкурсів. Заступник генерального директора Всеяпонської федерації оркестрів середніх шкіл. Викладач у музичній школі Канто Гакуїн. Організатор та керівник Orchestra Club.

З Луганським симфонічним оркестром Такуя Шігешіта познайомився завдяки Курту Шміду, головному гостьовому дириґенту оркестру, який протягом багатьох років виступає з українськими музикантами.

У 2023 році японський дириґент приїздив в Україну, де дав зокрема концерт із Луганським філармонійним оркестром у Львівському органному залі, виконавши Антонін Дворжак – Симфонію №8 Соль мажор Антоніна Дворжака та Симфонію №10 Михайла Вербицького.

Львівський органний зал запрошує на концерт “Симфонічний вечір. Такуя Шігешіта” 3 лютого о 19:00. Відчуйте підтримку всього цивілізованого світу через музику.

Квитки на подію можна придбати на сайті kontramarka.ua або у касі Органного залу за адресою вул. С. Бандери, 8.

Концертний зал працює відповідно до безпекових рекомендацій Львівської міської ради.

Докладніше про всі події можна дізнатися на сайті Органного залу, а також на сторінках у Facebook та Instagram.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

Коментар

Блоги

Василь Чорний

Громади Волині в умовах воєнного стану

Мирослав Дністрянський

ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

Василь Чорний

Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: