• Головна
 • Новини
 • Якщо розмова з урядом зведеться до зміни прізвищ, то країна зупиниться в страшній ситуації

03.03.2020, 17:21

Якщо розмова з урядом зведеться до зміни прізвищ, то країна зупиниться в страшній ситуації

Невідкладна зміна економічного курсу та визначення стратегії подальшого розвитку країни –  важливіші за кадрові перестановки. І почати треба з визнання владою помилок і своєї відповідальності за них. Натомість президент Зеленський навіть своїх однопартійців не наважується поставити до відома, що власне збирається робити з урядом.

Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина» Сергій Соболєв під час виступу з трибуни Верховної Ради, повідомила пресслужба партії ВО "Батьківщина".

«На мій погляд та на погляд фракції «Батьківщина», завтра парламент потребує дуже серйозної розмови з доповіддю прем’єр-міністра не про сто перемог, а про те, що збирається робити уряд для того, щоб реально виправити ситуацію з бюджетом. Якщо завтрашня наша розмова з урядом відбудеться тільки по зміні прізвищ, то фактично країна зупиниться в тій страшній ситуації вже котрий поспіль квартал цього та попереднього років», – зауважив Сергій Соболєв.

Парламентар переконаний, що позачергова сесія Верховної Ради вкрай необхідна, адже парламент мусить невідкладно розглянути рішення щодо економічної та соціальної стратегії країни.

«Завтра потрібно було б розглянути два десятки законопроєктів, які стосуються податкової системи, зняття так званих пільг по завезенню товарів в Україну, які фактично руйнують ситуацію з бюджетом України. На жаль, ми таких рішень не бачимо навіть в проєкті й завтра обмежимося окремими, можливо і важливими, питаннями. Тому потрібно, щоб питання розгляду ситуації з урядом було питанням розробки стратегії країни саме в економічному курсі. Інакше, те що ми залишаємо як парламент нашим нащадкам, – це зруйнована економіка. А ми категорично проти цього!» – резюмував Сергій Соболєв.

 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Україна повернула з російського полону 71 бійця та 4 цивільних

  Коментар

  Блоги

  Василь Чорний

  Громади Волині в умовах воєнного стану

  Мирослав Дністрянський

  ПРО МОВУ НАУКИ Й УКРАЇНСЬКІ НАУКОВІ ВИДАННЯ

  Василь Чорний

  Студентам Львівського та Чернівецького університетів розповіли про роботу присяжних

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: