• Головна
  • Новини
  • Якби здав всі аналізи на стадіоні, не мали би проблем ні він, ні ми

Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


22.06.2020, 22:37

Якби здав всі аналізи на стадіоні, не мали би проблем ні він, ні ми

Насиченим на події був минулий тиждень. Зупинюсь на головних.


Знову запахло революційною ситуацією. І викликана вона тим, що виклик до суду п'ятого президента співпав із похоронами його батька. Не хочу коментувати дій влади, бо вона від Бога все далі і далі, але важко зрозуміти дії самого 5 президента і його прихильників. Як на мене, в такий день (похорони батька) недоречні будь-які політичні акції і політичні промови, окрім молитви до Бога. А,чомусь, запам'яталося як народна депутатка несе шину і не хоче ні з ким ділитися символом революції.

Має проблеми і шостий президент. Змушений самоізолюватися і щодня здавати аналізи. Хоча міг ще рік тому, на стадіоні, здати всі аналізи і не мав би проблем не він сам, не ми.

Після того, як суттєво поповнили словниковий запас новими політичними термінами (зозуля, бобик і ін.), підписали угоду про співпрацю на одному із виборчих округів Юлія Тимошенко і Олег Ляшко. Угода складається із двох пунктів. Пункт 1-й: Юля Володимирівна завжди права. Пункт 2-й: якщо Юля Володимирівна не права, читай пункт 1-й.

Оприлюднили свої декларації і депутати Верховної ради. Виявилося, що серед "нових облич" аж 153 мільйонери. Таких багатих "слуг народу" і в такій кількості в одній фракції, в парламенті ще не було. Цікаво, хто ж їх обирав? Тепер найбідніший виборець в Європі має найбагатших "слуг" в тій же Європі.

На минулому тижні був зафіксований найбільший хабар за всю історію України - 6 млн. доларів. Пов'язана та історія з одним із міністрів уряду Януковича. На часі народу розгадати ще одну загадку - які були хабарі раніше, якщо всі фігуранти кримінальних справ періоду Януковича, "отделались" заочним засудженням і заочним звільненням...

Із другої спроби Кабінет Міністрів так і не спромігся переконати депутатів в необхідності прийняття програми дій Уряду. Кажуть - це перший Уряд, який працює без програми. Хоч ніхто не може пояснити чим допомогли програми попереднім 24 прем'єрам, якщо їх і так майже щороку звільняли. Це в Німеччині 8 прем'єр (канцлєр) з 1949 року, а в нас ця посада служить "громовідводом" від відповідальності президента.

DW

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

Вперше за 12 років прикордонний вертоліт приземлився на Зміїному. Відео

Коментар

Блоги

Іван Стецькович

Про банки і «панамських патріотів»

Дмитро Снєгирьов

Кремль вимагає від України імплементації формули Штайнмаєра

Михайло Цимбалюк

Нардепи створили міжфракційне об'єднання "Карпати"

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: