17.11.2019, 14:47

Ходорівська міська лікарня - гарна, але бідна

`Маю Ходорівську ОТГ за приклад зваженого і раціонального ставлення до подальшого розвитку місцевої медицини".

Про це у ФБ написала директорка департаменти з питань хорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микачак. Днями вона відвідала Ходорівську  міську лікарню.

"Багато зроблено у стаціонарі Ходорівської міської лікарні. Особливо приємно бачити, як змінилося акушерське відділення. Усе як ми і планували майже 10 років назад, розпочинаючи реформу перинатальної допомоги. Міська влада і адміністрація лікарні прогнозує перспективи лікарні як компактної і динамічної лікарні планового лікування. Відповідно, багато часу ми присвятили розмові про Пакети медичних гарантій, підписання угоди з НСЗУ Національна служба здоров'я України, залучення молодих кадрів. Лікарня активно готується до роботи у нових умовах. З таким колективом можна зробити дуже багато добрих справ для людей. Дякую Вам, Віра Жигало і увесь колектив!".

Відвідини пункту базування Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та дедицини катастроф позитивних емоцій не викликали. Ми домовилися з адміністрацією лікарні якнайшвидше посприяти у суттєвому покращенні умов роботи працівників ЕМД. І вже хронічна проблема водіїв. То ж прошу допомоги у міста", - зазначила  Ірина Микичак.

Також вона написала: "Мій робочий день у Ходорові був насичений і дуже корисний. Міський голова Олег Коцовський - людина дуже досвідчена, досконало знає свою громаду, має харизму і повагу серед людей.

Ми обговорили багато важливих питань з міським головою і його заступниками. Адже в останні роки вдалося зробити для лікарні значно більше, ніж за десятки попередніх років. Це і розвиток первинки, оптимізація ліжкової мережі, зміна структури лікарні, а за тим ремонти, реконструкції, нове обладнання. Багато планів попереду. Моя окрема подяка заступнику міського голови з гуманітарних питань Ользі Мельник, з якою ми у постійному контакті"

Водночас в обговоренні під цим постом у Ірини Микичак виникла дискусія з  головою Регіональної правозахисної громадської організації "Ідея І Чин" Романом Сметанським.

На критику Ірина Микичак відреагувала так: "Роман Сметанський. Чому ж Ви такий активний поза очі не озвучили своє незадоволення медикам Ходорова при зустрічі? Я ні одній людині не відмовила у розмові чи питанні. До речі, у мене двері для людей завжди були відкриті зранку до пізнього вечора. І немає значення чи це просто пацієнт чи "Громадськість". То ж запрошую у зручний для Вас час. Єдине мушу зауважити, що кожна лікарня як і центр медицини катастроф має свого керівника. А реформа - то не скарги писати, а братися до роботи разом з усіма. Дякую за Вашу небайдужість. До речі, гарна таки у Ходорові лікарня. Ще бідна, то правда. Піднімайте економіку, платіть податки, то і реформа буде успішна".

Натомість Романом Сметанський написав: "Плану розвитку лікарні на наступні роки нема, і ніхто не дасть, статистика по лікарні, фінансування - це все складова майбутнього! А без лікарні громаді доведеться туго, як нині мешканцям без ЕДМ (екстрена медична допомога) зараз туго доводиться, інколи самотужки доводиться добиратись в лікарню.Зарплати мізер, вторинка угоди не уклала, автоматизація не рухається. Про який розвиток по європротоколу може іти мова, але зберегли те, що хотіли знищити свого часу, і це добре. Буде діалог з суспільством буде все добре, не буде діалогу - буде застій".

Додамо, що голова Львівської ОДА Маркіян Мальський запропонував Ірині Микичак написати заяву на звільнення, але вона відмовилась це зробити.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Держбюджет-2021: чернетка з дірою і ставками на нові борги та інфляцію

  Мирослав Дністрянський

  Про Європейську цивілізацію і Середньовіччя

  Іван Стецькович

  Ремонт дороги Яворів-Грушів - Зеленському купили шуфлю, Або люби, Боже, правду!

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: