17.11.2019, 14:47

Ходорівська міська лікарня - гарна, але бідна

`Маю Ходорівську ОТГ за приклад зваженого і раціонального ставлення до подальшого розвитку місцевої медицини".

Про це у ФБ написала директорка департаменти з питань хорони здоров'я Львівської ОДА Ірина Микачак. Днями вона відвідала Ходорівську  міську лікарню.

"Багато зроблено у стаціонарі Ходорівської міської лікарні. Особливо приємно бачити, як змінилося акушерське відділення. Усе як ми і планували майже 10 років назад, розпочинаючи реформу перинатальної допомоги. Міська влада і адміністрація лікарні прогнозує перспективи лікарні як компактної і динамічної лікарні планового лікування. Відповідно, багато часу ми присвятили розмові про Пакети медичних гарантій, підписання угоди з НСЗУ Національна служба здоров'я України, залучення молодих кадрів. Лікарня активно готується до роботи у нових умовах. З таким колективом можна зробити дуже багато добрих справ для людей. Дякую Вам, Віра Жигало і увесь колектив!".

Відвідини пункту базування Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та дедицини катастроф позитивних емоцій не викликали. Ми домовилися з адміністрацією лікарні якнайшвидше посприяти у суттєвому покращенні умов роботи працівників ЕМД. І вже хронічна проблема водіїв. То ж прошу допомоги у міста", - зазначила  Ірина Микичак.

Також вона написала: "Мій робочий день у Ходорові був насичений і дуже корисний. Міський голова Олег Коцовський - людина дуже досвідчена, досконало знає свою громаду, має харизму і повагу серед людей.

Ми обговорили багато важливих питань з міським головою і його заступниками. Адже в останні роки вдалося зробити для лікарні значно більше, ніж за десятки попередніх років. Це і розвиток первинки, оптимізація ліжкової мережі, зміна структури лікарні, а за тим ремонти, реконструкції, нове обладнання. Багато планів попереду. Моя окрема подяка заступнику міського голови з гуманітарних питань Ользі Мельник, з якою ми у постійному контакті"

Водночас в обговоренні під цим постом у Ірини Микичак виникла дискусія з  головою Регіональної правозахисної громадської організації "Ідея І Чин" Романом Сметанським.

На критику Ірина Микичак відреагувала так: "Роман Сметанський. Чому ж Ви такий активний поза очі не озвучили своє незадоволення медикам Ходорова при зустрічі? Я ні одній людині не відмовила у розмові чи питанні. До речі, у мене двері для людей завжди були відкриті зранку до пізнього вечора. І немає значення чи це просто пацієнт чи "Громадськість". То ж запрошую у зручний для Вас час. Єдине мушу зауважити, що кожна лікарня як і центр медицини катастроф має свого керівника. А реформа - то не скарги писати, а братися до роботи разом з усіма. Дякую за Вашу небайдужість. До речі, гарна таки у Ходорові лікарня. Ще бідна, то правда. Піднімайте економіку, платіть податки, то і реформа буде успішна".

Натомість Романом Сметанський написав: "Плану розвитку лікарні на наступні роки нема, і ніхто не дасть, статистика по лікарні, фінансування - це все складова майбутнього! А без лікарні громаді доведеться туго, як нині мешканцям без ЕДМ (екстрена медична допомога) зараз туго доводиться, інколи самотужки доводиться добиратись в лікарню.Зарплати мізер, вторинка угоди не уклала, автоматизація не рухається. Про який розвиток по європротоколу може іти мова, але зберегли те, що хотіли знищити свого часу, і це добре. Буде діалог з суспільством буде все добре, не буде діалогу - буде застій".

Додамо, що голова Львівської ОДА Маркіян Мальський запропонував Ірині Микичак написати заяву на звільнення, але вона відмовилась це зробити.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  Папа Римський дочасно виголосив Великодню молитву: Ісусе, Тебе не хвилює, чи ми загинемо?

  Коментар

  Блоги

  Іван Стецькович

  "Слуги народу", не втрачайте совість! Нікому піднімати. Всі на карантині

  Михайло Цимбалюк

  Запровадження надзвичайного стану призведе до зриву посівної кампанії

  Андрій Вихопень

  Як я сходив по хліб - жахіття карантину

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: