Іван Стецькович

політик, людина з почуттям гумору

Ексголова Яворівської РДА, ексдепутат Львівської обласної ради, ексдиректор школи, ексучитель історії і права. Одружений - вже без екс.


08.04.2020, 15:02

"Хто палить - той москаль!"

Пішов четвертий тиждень карантину. Мимоволі спостерігається поступове стирання граней між фізичним і розумовим неробством. Згадав класика, який казав, що гроші не пахнуть. І, дійсно, вони вже не пахнуть - вони випаровуються. Ще кілька тижнів надзвичайної ситуації і народ почне говорити владі правду в обличчя і в притул, бо сьогодні він теж говорить, але на відстані. Такі вимоги карантину.

Але очевидно, що норм карантину дотримуються далеко не всі. Вже яку весну поспіль, саме на Благовіщення, пожежники гасять Новояворівське сміттезвалище.Хоча Новояворівським його можна назвати умовно, так як туди вже кілька років (особливо вночі) вивозять сміття з м.Львова і воно розширюється не по днях, а по годинах. Скоро, напевно, дійде до Яворівського озера, (площа водного плеса 700 га.) щоб гасити було зручно.А відпочивати там, особливо зі сторони дамби, неможливо вже два літа через сильний сморід.

Знаючі люди кажуть, що то так ховають кінці в воду влада Новояворівська і Львова. Кілька років тому, за мільйони гривень, влада Львівської ОДА, яка тоді займалася вивозом сміття з м. Львова, закупила лінію для сортування сміття, яка так і не запрацювала, бо виявилося, (зі слів місцевих "спеціалістів") що це купа металобрухту. А на зрозумілій мові - просто відмили гроші.І тому кожного року тратим величезні гроші платників податків на гасіння, замість того, щоб зробити захисну зону, яка б коштувала в рази менше. Я вже не кажу про шкоду єкології і здоров'ю людей...

Але палять не тільки на Яворівщині. Дивлячись на знімки з космосу, бачимо як "повністю горять" тільки дві країни в світі. Це Росія і Україна, особливо західна. І хто тепер зможе заперечити путіну, що ми не один народ, адже палим однаково. Пора майданівську кричалку;"хто не скаче - той москаль", замінити на іншу:"хто палить - той москаль!"

Фото заступника голови Львівської ОДА Юрія Холода - горить Новояворівське сміттєзвалище

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  ПРО ПОХОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ І НАЗВУ КРАЇНИ

  Михайло Цимбалюк

  Уряд генерування проблем 

  Василь Чорний

  Дунаєвецька тергромада в умовах воєнного стану

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: