• Головна
 • Новини
 • Вступна кампанія: на «гарячій лінії» пояснили проблеми з входом у е-кабінети

14.08.2020, 12:11

Вступна кампанія: на «гарячій лінії» пояснили проблеми з входом у е-кабінети

Абітурієнтам радять не панікувати - в свої електронні кабінети вони не можуть зайти через перенавантаження системи, і сьогодні вдень ситуація має виправитися.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомили на «гарячій лінії» Системи подання та розгляду заяв в електронній формі на участь у конкурсному відборі до закладів вищої освіти України.

Там пояснили, що абітурієнти по всій Україні масово ще з учорашнього вечора не можуть увійти до своїх електронних кабінетів, що пов’язано з піковим відвідуванням сайту у перший день подання заяв на вступ.

«Абітурієнт або взагалі не може зайти до кабінету - він не вантажиться, або з’являється повідомлення про помилку з’єднання з сервером. Не потрібно панікувати. Спробуйте зайти до свого електронного кабінету сьогодні вдень», - порадили на "гарячій лінії".

До слова, дзвінок кореспондента був у черзі 10-ий, що свідчить про високу стурбованість абітурієнтів неможливістю увійти до свого кабінету.

Як повідомлялося, 13 серпня стартував III етап кампанії зі вступу до вишів – розпочалося подання електронних заяв, яке триватиме до 22 серпня.

 • ,
 • ,
 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  «Rapid Trident 2020»: американські «Скопи» у небі Львівщини. Відео

  Коментар

  Блоги

  Андрій Вихопень

  Де вони взяли ці маєтки?

  Михайло Цимбалюк

  Резервний варіант «слуг» знову не спрацював

  Андрій Вихопень

  У Львові Андрій Вванич побудував класичну феодальну піраміду

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: