• Головна
 • Новини
 • Вперше в Україні шосейний чемпіонат провели дорогами двох областей

23.06.2021, 15:42

Вперше в Україні шосейний чемпіонат провели дорогами двох областей

У неділю, 20 червня, завершився чемпіонат України з велосипедного спорту на шосе. Велосипедисти позмагались в олімпійських видах програми. Вперше національний чемпіонат приймала не одна область, а дві – Львівська та Закарпатська.

Про це повідомили у Львівській ОДА.

«Спільні спортивні проєкти – це завжди велика відповідальність, але це також і можливість для обміну досвідом, а головне – це дещо нове в Україні, відповідно й цікаве як для самих спортсменів, так і для вболівальників. Тому нам особливо приємно бути одними з перших, хто не побоявся взятись за такі національні змагання», – зауважує керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Мешкали спортсмени у Західному реабілітаційно-спортивному центрі, що на території Боринської громади. Тут і стартували більшість змагальних днів. За нагороди у різних дисциплінах та вікових категоріях змагались 174 спортсмени у складі 24 команд.

«Боротьба за медалі була дуже напруженою, адже йшлося про право представляти Україну на міжнародних змаганнях. Тобто, спортсмени, які показали високі результати, потрапляють до складу збірної, відповідно, й отримують вже заробітну плату за це. Окрім того, йшлось про право представляти нашу державу на найбільшому світовому мультиспортивному форумі - Олімпійських Іграх», – зазначає головний спеціаліст управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Селіверстов.

Львівщину на змаганнях успішно представили одразу три команди: Львівського фахового коледжу спорту, Дрогобицької спеціалізованої спортивної школи «Медик» та Львівської школи вищої спортивної майстерності. Ознайомитись зі списком переможців можна за посиланням.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  У Карпатах знайшли 6-річного хлопчика - за 2 км від місця, де його загубили 14 серпня

  Коментар

  Блоги

  Мирослав Дністрянський

  Децентралізація в умовах війни - які небезпеки і де межа?

  Богдан Рабешко

  У Львові підприємці мають кожен день зранку заповнювати якийсь журнал вакцинації?

  Михайло Цимбалюк

  Батьки дарують нам життя, а вчителі - добре життя

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: