• Головна
  • Новини
  • Олена Старікова виборола срібло на чемпіонаті Європи з велоспорту у дисципліні кейрін

11.10.2021, 11:25

У суботу, 9 жовтня, у завершальний день чемпіонату Європи з велоспорту на треку, львів‘янка Олена Старікова виборола срібло у дисципліні кейрін.

11 жовтня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Поділитися

Про це повідомили у Львівській ОДА.

Олена успішно здолала відбіркові етапи, у фіналі обійшла чотирьох інших велосипедисток, однак поступилась на долі секунди німкені Леа Фрідріх, яка здобула золото.

25-річна Олена Старікова – заслужений майстер спорту України. Вона представляє Львівську школу вищої спортивної майстерності та Збройні сили України. Тренує Олену Євген Болібрух.

Нагадаємо, що на Олімпіаді-2020 Старікова стала срібною призеркою в спринті, в заїзді за золото українка поступилася суперниці з Канади Келсі Мітчелл.