• Головна
 • Новини
 • Восени на Львівщині планують запустити проекти з ремонт доріг, що ведуть до кордону

08.08.2020, 12:29

Восени на Львівщині планують запустити проекти з ремонт доріг, що ведуть до кордону

У межах проєкту “Доступне українсько-польське прикордоння: спільні дії щодо модернізації дорожньої інфраструктури” активно триває ремонт на автомобільній дорозі О141003 Мостиська - Краковець. Хід ремонтних робіт на прикордонній дорозі проінспектували Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Бучко.

Про це пише Львівська ОДА.

"У цьому році на території Львівської області є амбітний план – здійснити відновлення та будівництво, ремонти доріг у десять разів більше, ніж торік... Не дивлячись на коронавірус, нам вдалося зберегти 90 млрд гривень фінансування на дорожнє будівництво і реалізувати усі ті амбітні проекти, які є", - зазначив Владислав Криклій.

Міністр наголосив на тому, що іноземні партнери готові працювати та активно розвивати транспортну інфраструктуру.

"У цьому році ми не просто стартуємо, але й іноземні компанії уже звозять техніку та готові розгортати заводи, щоб розпочинати будівництво. Вони чекають, що вже восени за підтримки законодавчого корпусу, а у Львові він потужний, вдасться внести зміни до Податкового кодексу. І за рахунок цього вдасться запустити проекти під’їзних пунктів і доріг до пунктів кордону. Роботи на дорозі, яку ми зараз оглядаємо, розпочали близько двох тижнів тому, а вже сьогодні вона майже сягає Мостиськ", - додав він.

Загальна довжина автомобільної дороги становить 19,1 км. Наразі тривають роботи з розпушення існуючого дорожнього покриття та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

На сьогодні вже виконані зазначені роботи на ділянці понад 12 км шляху. Крім цього, вже розпочали роботи з влаштування тротуарів в межах населених пунктів. Проектом також передбачено влаштування автобусних зупинок та заходи із організації дорожнього руху. 

"Кошторисна вартість дороги, яку ми сьогодні інспектуємо, складає 146,5 млн грн. З обласного бюджету передбачили кошти у сумі 67 млн гривень. Грантові кошти Республіки Польщі складають 2,1 млн євро", - розповів Юрій Бучко.

Роботи виконує підрядна організація «Автомагістраль-Південь».

Зазначимо, Проєкт реалізується Службою автомобільних доріг у Львівській області у партнерстві з Асоціацією “Єврорегіон Карпати - Україна” і Підкарпатським управлінням воєводських доріг в Ряшеві за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща - Білорусь - Україна 2014-2020 Європейського Інструменту Сусідства.

У межах візиту Владислав Криклій зосередив увагу присутніх на безпековій складовій. Зокрема, закликав усіх учасників дорожнього руху дотримуватися правил. Ознайомив з реалізацією програми підвищення рівня безпеки на дорогах та підсумував ефективність використання відео- та фотофіксації порушення правил на автомобільних шляхах, освітлення пішохідних переходів тощо.

Як розповів Міністр, такі заходи дозволять не лише будувати дороги, але й захищати на них людське життя.

"За цей рік планується відремонтувати та збудувати на Львівщині доріг на понад 4 млрд гривень", - резюмував Юрій Бучко.

 • Обговорення

  Завантаження плагіну facebook...

  ТОП

  ФОТО

  Відео

  На Рівненщині зайнялась автоцистерна з бензином. Відео

  Коментар

  Блоги

  Михайло Цимбалюк

  Дев’ять кіл пекла для родин медиків

  Андрій Вихопень

  Багато львів'ян, котрим сьогодні за сорок, провели дитинство і молодість у "житлових" підвалах  

  Мирослав Дністрянський

  То коли ж було засновано Львівський університет?

  Підпишіться на WestNews.info у Facebook: