• Головна
  • Новини
  • Волонтерам щораз важче доставляти гуманітарну допомогу в Україну

25.02.2024, 10:40

Волонтерам щораз важче доставляти гуманітарну допомогу в Україну

У суботу, 24 лютого 2024року, у другу річницю широкомасштабного вторгнення російської федерації в Україну, у Львові відбулася польсько-українська транскордонна Конференція з культурної співпраці та гуманітарної допомоги «Міст культур».

Як повідомляють організатори, захід став нагодою зустрітися волонтерам, представникам гуманітарних організацій, установ сфери культури та органів влади обох держав.

Співорганізаторами конференції українська громадська організація «нескорені» та американський благодійний фонд  Костюшка, метою якого є  фінансування програм, що сприяють польсько-американському інтелектуальному та мистецькому обміну.

Практично всі учасники зауважили, що зараз, на жаль, щораз складніше закордоном знаходити гуманітарну допомогу та організовувати її подальшу логістику до України. Дуже часто  українські волонтери стикаються з численними бюрократичними перешкодами.

«Перед початком заходу делегація з Польщі передала українським волонтерам символічний вогонь Солідарності, який сьогодні засвітили по багатьох польських містах як знак підтримки України. Під час заходу обговорили питання, пов’язані з гуманітарною допомогою та захистом культурної спадщини», – розповів керівник ГО «Нескорені» Олександр Лабецький.

Обговорення

Завантаження плагіну facebook...

ТОП

ФОТО

Відео

У Повітряних силах пояснили, чому "шахеди" долітають аж до Львова

Коментар

Блоги

Мирослав Дністрянський

СИСТЕМА ДЕРЖАВНОЇ ВЛАДИ Й МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ Й СУПЕРЕЧНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ

Михайло Цимбалюк

Бюрократи, що прикриваються євроінтеграцією

Василь Чорний

Псевдосоціологія від проросійських ресурсів: розбір і спростування фейку

Підпишіться на WestNews.info у Facebook: